Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarrr sonucum çıktı.. Hamileyimmm... Beta 335 :)))
Canım bugün giremedim pek buraya sonra girdim mesajları tek tek okudum bekliyorum falan demişsin resmen heyecan yaptım tek tek okudum mesajları birazdazçn az kaldı falan demişsin 41 buçuk kere Maşallah nazar değmesin inşallah.. sağlık bir gebelik olsun sağlıcakla kucakla inşallah yavrunu.. Rabbim bize de nasip etsin inşallah

Saol canım benim amin inşallah zaten yarı uyuklar haldeydim doktorla konustugumda yeteri kadar embriyo olmazsa dondurucaz dedi yeteri kadar olursa taze transfer yaparız kalanı dondururuz dedi dondurup sonra transfer yapmasının ne farkı olacak bilemedim bende anlamadım tam olarak çok ağrım var ama yumurta toplama sonrası ağrım çok

Omur-un Hatunu geldkk geldkk kuzucummmm buradayızzzz ben etiket yapınca bakabiliyorum nasılsınnnn bebiş kıyafetleri yıkanıyorduuuu misler gibi olmuştur şimdi herşeyiii
Evet canım başladım yıkamaya ama bitmiyor tek olunca.
Yavaş yavaş yapayım dedim artık.
Sen nasılsın bebiş nasıl cinsiyet nedir kaçırdım sanırım

İyidir kuzum senden naber nasılsın nasıl bebişler
Yaramazlığa başladılar mı
İyidir benden de ömüş. İyiyiz çok şükür ufak ufak hareket var ama bağırsak hareketi gibi de aynı zamanda ben tam değmeden anlamam galiba , yapacakları işi tam yapsınlar dokunacaklarsa tam dokunsunlar beni deli etmesinler

Biz ne sonuçlar bekledik.. öyle değil mi canım bunu da bekleriz
Bekleriz tabi, yeterki sonucu iyi olsun
yok cnm bizim küçük fındık kurdu srekli saklıyor kendni doktor kıza benziyor dedi ama oda net değil 2 haziranda kontrolm var o zmn öğreniriz inşallah
Hadi inşallah 2 haziranda görürsün artık maşallah sana da bebişe de, kız bebek çok seviyorum ben ama sağlıklı olsun başka bişey önemli değil
Kızlarrr sonucum çıktı.. Hamileyimmm... Beta 335 :)))
Ayy maşallah maşallah sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah, çok mutlu oluyorum böyle güzel haberler aldıkla, nasıl sevinmişsinizdir şimdi kimbilir ne güzel hisler bunlar yahu

Kızlar ben aşılama sonrası sabah akşam progestan ilaç içmeye başladım, uyumaktan yatmaktan bi hal oldum dünden beri ilaç mı yapıyor normal mi böyle, bir de sütlükahve rengi akıntı gibi bişey var o da ilaçtan mı okuyor sizde de olmuşmuydu, ağrılar oluyor yumurtalıklarda, iyi bişey mi bu acaba, tüp yaptırmış olsaydım aha kesin tuttu dicektim ama aşılamada bu kadar erkenden böyle şeyler oluyomuydu

Hahshsh vurdumu tam vursunlar Diyorsun yani
Bizde çok oynak balina gibiyiz gece gündüz ya horon ya kolbastı oynuyor

aramadılar mı henüz cnm
Aradılar canım, 335 değerim, Pozitiff :))
Canımmm M çok sevindimmmmm, sağlıkla kucağına al inşallah
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla devam etsin çok sevindim
Ayyy sağlıcakla büyüsün inşallah
Ayy maşallah maşallah sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah, çok mutlu oluyorum böyle güzel haberler aldıkla, nasıl sevinmişsinizdir şimdi kimbilir ne güzel hisler bunlar yahu
Cok sevindim hayirli ugurlu olsun insallah
Kızlar çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için, Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın Çok şükür bu günü de gördüm:) F feruze2 14. günde kan verdim canım..
İyi ki varsınız kızlar :)))

Kuzum ya herkese umut oldu durumun. Tek embriyo ve çok şükür tuttu

Kuzum ya herkese umut oldu durumun. Tek embriyo ve çok şükür tuttu
Evet Teocum, 1 yıldır ne uğraştık anlatamam.. Allah hepimizin emeklerinin karşılığını versin :) Çok şükür bu günü de gördük :)) Senden de çok umutluyum çok dua ediyorum :)))

Benimde yarın 14 gün olucak kan vericem dua et lütfen bende hamile oliyim

Birşey daha sorucam idrar testiniz çok belirgin miydi silik miydi acaba değeriniz çok iyi çıkmışta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…