Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birşey daha sorucam idrar testiniz çok belirgin miydi silik miydi acaba değeriniz çok iyi çıkmışta
Ekte atayım canım:
Yalnız koyu olan dünkü test, kan sonucu bugünki...

Eklentiler

• 11.jpg
    11.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 36
Aradılar canım, 335 değerim, Pozitiff :))

Kızlar çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için, Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın :emir_bebek:Çok şükür bu günü de gördüm:) F feruze2 14. günde kan verdim canım..
İyi ki varsınız kızlar :)))
Müthiş bir değer 😍 Tekrar tebrikler sağlıkla büyüsün annesi 😌

benim de 12. gün resimde en alttaki, çok silik... son olan 14. günki... 14. günü 3-5 geçince koyuluk belli oluyor.. İnşallah seninledir bebeğin.. benimde ertesi günü sanki daha açık gibiydi, bak sana da moral olsun :)
Çok teşekkür ederim yarın kan veriyim belli olur inşAllah senin gibi hayırlı haberlerle gelirim🤲🏻🤲🏻❤️

Hahshsh vurdumu tam vursunlar Diyorsun yani 🤣
Bizde çok oynak balina gibiyiz gece gündüz ya horon ya kolbastı oynuyor
🤣🤣🤣
Senin kuzucuk büyüdü artık annesi 2 ay öndesin benden tabi oynar o kadar Allah esirgesin 🧿 şaka bir yana 2.5 ayın kaldı değil mi canım

Evet canım başladım yıkamaya ama bitmiyor tek olunca.
Yavaş yavaş yapayım dedim artık.
Sen nasılsın bebiş nasıl cinsiyet nedir kaçırdım sanırım 🙈
öyle doğrusun cnm allahım sağ salim glmelerini nasip etsn inşallah cnımm ❤️
bizimki göstermiyor kendni ama doktor kız gibi dedi 2 haziranda perinatologa gidicm o zmn söylerler net glba kuzuş bnde heycanla beklyrmm 🙈❤️

Aradılar canım, 335 değerim, Pozitiff :))

Kızlar çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için, Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın :emir_bebek:Çok şükür bu günü de gördüm:) F feruze2 14. günde kan verdim canım..
İyi ki varsınız kızlar :)))
tatlımmm çok çok sevndmmm allah tamamına erdirsin inşallahhh sağlıcakla kucagına alman da nasip olsunnn ❤️❤️

X