Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar aranızda pcos olan var mı? ben iki aydır klomen/femara/çatlatma iğnesi yapıyorum bu üçüncü ay ilacı kullandık doktora gittim aylar sonra bana bak sende biraz pcos var falan dedi neye uğradığımı şaşırdım sebepsiz sanıyodum yani geç yumurtluyosun ondan olmuyo ilaçla iğneyle desteklicez olucaz demişti şimdi üçüncü ay pcos diyo. 10.günümde gittim 4 tane 11mm lik ölçtü ama çoklu görünüyo falan dedi sinir oldum ya 15.gün yine gel bakalım büyümelerine dedi. Bu ay da ilk defa ovu testine başladım 11.gün itibariyle bakalım ne olacak. bu pcos konusunda tavsiyesi olan olurmuu

kızlar aranızda pcos olan var mı? ben iki aydır klomen/femara/çatlatma iğnesi yapıyorum bu üçüncü ay ilacı kullandık doktora gittim aylar sonra bana bak sende biraz pcos var falan dedi neye uğradığımı şaşırdım sebepsiz sanıyodum yani geç yumurtluyosun ondan olmuyo ilaçla iğneyle desteklicez olucaz demişti şimdi üçüncü ay pcos diyo. 10.günümde gittim 4 tane 11mm lik ölçtü ama çoklu görünüyo falan dedi sinir oldum ya 15.gün yine gel bakalım büyümelerine dedi. Bu ay da ilk defa ovu testine başladım 11.gün itibariyle bakalım ne olacak. bu pcos konusunda tavsiyesi olan olurmuu
Yani pcos da olsan tedavi cok farkli olmuyor. Onlarda da izlenen yol bu canim. Kendini sıkma. Pcosda da ayni sekilde klomen femara catlatma ignesi diye basliyorlar. Pcosun tedavisi yok

Canım bende de pkos var ilaçsız adet bile olamıyorum. Ama ilk klomen tedavimde oğluma hamile kalmıştım şimdi ona kardeş için uğraşıyoruz. Hiç stres yapma folik asit olarak proxywomen inofolic yada gynositol gibi içinde inositol bulunanlari tercih et. Kilolu isen birkaç kilo da olsa vermeye çalış çok faydası oluyor. Bide pkosta d vitamini ve OMEGA 3 çok önemli. D vitamini eksikliği varsa mutlaka takviye kullan. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Allah şifa versin

Kızlar rahim düşmesi diye bir şey duydunuz mu? Bugün şifacı bi kız beni muayene etti rahim düşük ve çok uzun zaman önce gençken olmuş dedi muayene bile inanılmaz acıdı. Bana bunu başka anlatanlar olmuştu inanmamıştım bi an gaza gelip tam düzelt dedim ama inanılmaz bir ağrıydı🤦‍♀️ çok korkuyorum bi sorun olur diye.. o klinikten bir sürü insana mide düşmesi rahim düşmesi falan tedavisi yapmışlar tanıdığım da insanlar o anlamda güveniyorum ama yine de tırstım 😑
Rahim düşmesi yazınca sarkma çıkıyor ama sarkma değil bu olay, rahmin yana doğru açılı olması. Başlamadan yumurtalığa bastırdı inanılmaz acıdı bitince de bastırdı ağrı azaldı dimi dedi, azaldı ama hala vardı 🤦‍♀️ bende 5 yıldır ağrılı ilişki sorunu da var gittiğim bütün doktorlar bi şeyin yok demişti ne düşüneceğimi bilemiyorum
Canım benim bu konuda bilgim var. Çok farkli kişilerden de duydum, yaptırıp faydasını gören de çok var. Bende baktırmak isterdim ama o kadar güveneceğim biri yok etrafımda. Hazır bulmuşken yaptırman iyi olmuş. Bence bi kac aya gebelik olur diye düşünüyorum. İçini ferah tut. Belini de sıcak tut🥰

Canım hiç canını sıkma..uygulanaya bakma hiç iğne olduysan iğnenin 14.-17 günleri arasında adet olunuyor senin Kaçıncı günündü
Kızlar yaptım şimdi test malesef negatif çıktı eklinac eklinac regly tarihine uygulama 4 gün kaldı diyo ama ignede farklı mi geliyo daha mı erken geliyor bilmiyorum ki🥺

Canım bende de pkos var ilaçsız adet bile olamıyorum. Ama ilk klomen tedavimde oğluma hamile kalmıştım şimdi ona kardeş için uğraşıyoruz. Hiç stres yapma folik asit olarak proxywomen inofolic yada gynositol gibi içinde inositol bulunanlari tercih et. Kilolu isen birkaç kilo da olsa vermeye çalış çok faydası oluyor. Bide pkosta d vitamini ve OMEGA 3 çok önemli. D vitamini eksikliği varsa mutlaka takviye kullan. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Allah şifa versin
tamam canım dediğin folik asitlerden alırım haftada bir d colefor içiyorum omega 3 de bakayım kilom yok şükür ama bu ay ilk kez söyleyince hoca çok şaşırdım ya adetim hep hayatım boyunca düzenli oldu çünkü

tamam canım dediğin folik asitlerden alırım haftada bir d colefor içiyorum omega 3 de bakayım kilom yok şükür ama bu ay ilk kez söyleyince hoca çok şaşırdım ya adetim hep hayatım boyunca düzenli oldu çünkü
O zaman pko görüntüsü oluşmuş olabilir. Belki de klomenden kaynaklı bu aylık öyle görünmüş bile olabilir takma kafana

Banada pcos dedi bu ay çatlatma iğnesi ile tedaviye başladım ilk defa malesef negatif sonucum pcos olup çok fazla hamile olan var stres yapma hiç

Bugün 16.gunu uygulama takvimine göre 4 gün var diyo
Canım geçen ay benimde öyleydi ama iğneden sonraki 14 günü baz alacaksın 14-15-16-17.günlerde adet olunuyor.. Mesela benim bu ay tam 14. Gün adetim oldu geçen ay 16.gün olmuştu

Canım benim bu konuda bilgim var. Çok farkli kişilerden de duydum, yaptırıp faydasını gören de çok var. Bende baktırmak isterdim ama o kadar güveneceğim biri yok etrafımda. Hazır bulmuşken yaptırman iyi olmuş. Bence bi kac aya gebelik olur diye düşünüyorum. İçini ferah tut. Belini de sıcak tut🥰
Yapan kadın bu adet geçsin diğer ay hamile kalırsın dedi çok emin şekilde 😅 bende yumurtlama da sorunlu onun da düzeleceğini söylüyor kısmet..

Kızlar yaptım şimdi test malesef negatif çıktı eklinac eklinac regly tarihine uygulama 4 gün kaldı diyo ama ignede farklı mi geliyo daha mı erken geliyor bilmiyorum ki🥺
Kuzum hayırlısı olsun. İnşallah da regl olmazsın ya 🙏🙏🙏 Daha güzeli olacaktır inşallah. Şu polip konusunun belki üzerine dusmen mi gerwkiyor acaba 🙄

Canım geçen ay benimde öyleydi ama iğneden sonraki 14 günü baz alacaksın 14-15-16-17.günlerde adet olunuyor.. Mesela benim bu ay tam 14. Gün adetim oldu geçen ay 16.gün olmuştu
Ağrısı var zaten dünden beri hayırlısı bakalım bu ay herhangi bir tedavi uygulamicam soğan kürünü denicem

X