Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Ben öğlen opu oldum. Ve 5. Gün taze transfer için cuma günü sabaha gün verdiler.
Fakat o güne kadar hiç bir bilgi verilmeyeceği söylendi. Sebebi ne bilmiyorum. Öyşe şey olurmu gün gün bilgilendirmeniz gerekmez mi dedim. Burda prosedür böyleymiş🤷🏻‍♀️ çok şaşkınım. Ama hemşireye bari söyle kaç yumurta toplandı dedim. 4 yada 5 tane toplandı dedi.
Ee cuma günü gelmeden bari perşembeden de mi haber vermeyeceksiniz dedim. Hayır dediler. E o güne hiç embriyo kalmazsa ne olacak dedim. Onu burda öğreneceksiniz paranız iade edilecek dediler. Bir şok daha geçirdim. Yani ben cumaya kadar hiçbirley bilmeden endişeli bir şekilde bekleyeceğim. Bir de stres yapmayın diyorlar. Nasıl stres yapmayayım. Canım çok sıkkın.
Lumix Lumix Sorunun cevabı burda canım.

M merve_1
Collage_20210523_143535.jpg

Üstteki bugünün hem de ilk idrar değil ilk idrar olan daha belirgindi durdukca sarardi attim. Yarın büyük gün. Sen yarın yapıcak misin

Kızlar Ben öğlen opu oldum. Ve 5. Gün taze transfer için cuma günü sabaha gün verdiler.
Fakat o güne kadar hiç bir bilgi verilmeyeceği söylendi. Sebebi ne bilmiyorum. Öyşe şey olurmu gün gün bilgilendirmeniz gerekmez mi dedim. Burda prosedür böyleymiş🤷🏻‍♀️ çok şaşkınım. Ama hemşireye bari söyle kaç yumurta toplandı dedim. 4 yada 5 tane toplandı dedi.
Ee cuma günü gelmeden bari perşembeden de mi haber vermeyeceksiniz dedim. Hayır dediler. E o güne hiç embriyo kalmazsa ne olacak dedim. Onu burda öğreneceksiniz paranız iade edilecek dediler. Bir şok daha geçirdim. Yani ben cumaya kadar hiçbirley bilmeden endişeli bir şekilde bekleyeceğim. Bir de stres yapmayın diyorlar. Nasıl stres yapmayayım. Canım çok sıkkın.
Canım benim ülke farklı olunca birşey diyemiyorum. İnşallah güzel gelişmeler olur. Biz iyi düşünelim.

Allah allah böyle şey mi olur yani bi de strese girme diyolar, ne diyim bilemedim, inşallah çok güzel döllenirler çok güzel embriyoların olur, 5 gün bu şekilde iyi düşünücez hepberaber, Allah yardım eder inşallah çabucak geçer 🤲🏻

M merve_1 Eki Görüntüle 2855341
Üstteki bugünün hem de ilk idrar değil ilk idrar olan daha belirgindi durdukca sarardi attim. Yarın büyük gün. Sen yarın yapıcak misin
Aslında salı ve perşembe yapmayi düşünüyorum ama kesin dayanamayıp yarın sabah yaparım. Araştırdıgim kadarıyla 12. Gün belirgin bir çizgi varsa hamilelik anlamına geliyor. Senin alttaki test ilk idrar üstteki bugün sonradan yaptığın test dimi doğru anladım. Ona rağmen üstteki hayali çizgi daha belirgin. Hadi inşallah tahminlerde yanilmayiz. Benim de dünden beri göğüslerim dokununca ucu hafif sızlıyor. İğne vurulduktan sonra böyle birşey hissetmedim ama estrofem de etkiliyor olabilir. Aman yaa o kadar ilaç kullanıyorum ki belirtiler bile yanıltıcı:KK43:

Eklentiler

• bbb.jpg
    bbb.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 44
Canım benim ülke farklı olunca birşey diyemiyorum. İnşallah güzel gelişmeler olur. Biz iyi düşünelim.
O gün ben tranfer olacak diye mi hazırlanıp gideyim yoksa 5 güne gelen tumurtanız kalmadı diye düşünerek mi gideyim. Teo çok sinirlerim bozuldu.
Beni rahatlatmak için teselli gibi bir de olmadı tüm paranızı iade edeceğiz diyorlar. Sanki o an parayı düşünen var. 😔😔😔

Geçmiş olsun inşallah cuma günü hayırlı haberler alırsın salı günü de benim toplamam var bende hiç sormadım açıkçası haber verilecek mi bilmiyorum 😶😶

sen hangi ilacı kullanmıştım tüp bebek tedavisi için?? Hepimize geçmişolsun valla, sordum ben doktors da olur anksiyete ve panik halleri bu ilaçları kullanırken demişti, dün de çatlatma iğnesi yaptım panik geçti ağlama geldi şimdş de 🤷🏼‍♀️ Ay ne olacak bu halimiz ya valla bnm de eşim ve ailem falan şaşırıp kaldılar 😅

Ayseee1987 Ayseee1987 canım ne yaptın bugün yumurta toplaman vardı
Canım benim ginal f 225 mg birde merional 75 linkten iki olarak iki iğne vuruldum sonradan arttırıldı merional öğlen sonuncuyu yaptık salı opu var bakalım hayırlısı 🙂🙂

Geçmiş olsun inşallah cuma günü hayırlı haberler alırsın salı günü de benim toplamam var bende hiç sormadım açıkçası haber verilecek mi bilmiyorum 😶😶
Sağol canım benim inşallah.
T.c de tedavi oluyorsan kesin gün gün haber verilecektir. İnşallah sağlıklı kaliteli embriyolar olurlar canım🤲🙏

X