Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar buralarda olan biri var mı?
Kızlar 7 Mayıs'ta çatlatma iğnesi oldum bugün 20 Mayıs. İdrar testlerime bı bakar mısınız? Yardımlarınızı bekliyorum.
IMG20210520114725.jpg

Çok geçmiş olsun canım bunu da atlattın bin şükür ağrın sızın yok di mi

Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah canım benim çok sevindim ve heyecanlandım senin adına 🤗😍
Sorma.. ben de çok mutluyum hamd olsun 🧿 çarpıntım özellikle son 2 haftadır var ama dr normal dedi. İkiz gebeliklerde olabiliyormuş. Kanım 10,5 a düşmüştü ondan da olabilirmiş demir ilacını günde iki başlamıştım etki edecektir dedi etmezse 3 hafta sonra detaylıya gideceğiz o zaman tekrar kana bakılacak yetersizse takviye verilecek.

Analarına çekmişler dalgasındalar herişin 😂
amin canım benim sağolasın. mart ayının başında 9.3 tü bayağı düşüktü şuan ancak 10. 6 ya yükselmiş. günde iki kullanıyorsan senin yükselmiştir.endişelenme. olmazsa b12 yede bi baktir o düşünce kan da çok düşüyor. aklında olsun.
Ayyyyy az kaldı geliyor gelmekte olan rabbim seni sağ salim kurtarsın inşallah cnım bnmm saglıkla Kucagına al hakkınızda hayırlısı olsun Allah yar ve yardımcınız olsun 🤗🤗❣️
duyguşum sağolasın. sizlerde sağ salim alın kucağınıza inşallah. senin cinsiyet te tam belli olmadı galiba. ama bak göstermiyosa kız bebektir. kızlar utangaç oluyor genelde :KK39: .

İçini ferah tut bak buralara kadar gelmiş sonuç bundan sonrası artık daha güzel olacak 🙏🌸🧿🥰
Insallah yarin bir kez daha kan verim biraz rahatlarim umarim boyleside zormus 😍❤️
5gün kalmış çok güzel, imşallah o ağrılar da belirtidir ve pozitif olur sonucun, merakla bekliyoruz 😍😍 ben aşılama için ilaçlara başladım gonal f bnm midemi mahvetti mide bulantısı ve ruhsal durum değişikliği yaşıyorum, 5dk da bir ruh halim değişiyor, iğneden sonra fln kötü bişey olacakmış hissine kapılıyorum anksiyete falan mı yaptı ne yaptı bilmiyorum biraz zorladı ilaç, cuma randevum var bakıcaz işte duruma göre aşılama günü söyleyecek herhalde

çabuçak geçsin inşallah hayırlısıyla transfer ol da kavuş bebişlere inşallah 😍 ben iğnenin 3. Günündeyim daha, aşılama için gonal f kullanıyorum, dediğim gibi mide bulantısından mahvoldm😢

bak gördünmü çok güzel devam edecek inşallah, çok sevindim maşallah sana cnm bnm 🥰🥰

Ayy bu harika oldu ya nasıl sevindim ikisini de tadacaksın maşallah gelsin pembe mavi renk renk bebek cicileri 😍😍😍😍
Allah razi olsun darisi hepinize butun isteyen kardeslerime insallah ❤️😍
En temizi kanda baktır belirsizlikten kurtul ve bu şekilde çıktığı için ben olumlu diye düşündüm şahsen korkma hadi bir cesaret git yaptır bize de umut ol 🙏🧿
Bence var 😍❤️Ignenin etkisi 10.gunden itibaren gidiyor

Benimde bugün 14.gun adet ağrısı gibi ağrım başladı sanırım hastalanicam bende bu progestani ne zaman birakmamiz lazım ki bu hap engeller mi regly tarihini acaba
Benim de bugün 14.gün aynı ağrılar bende de var gibi :/ doktorun nasıl önerdi progestanı ben 12 gün kullandım fitil olarak pazartesi bıraktım genelde 10 gün kullandırıyorlar sanırım ama hiç bırakılmasını istemedikleri de oluyor sanırım

X