Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzum sabah yapıldı, tek embriyo, ama kalitesi çok iyiydi... Nasip kısmet bakalım

Nm88326 ne yaptın canım, transferin oldu mu
Oldum canım, çok şükür rahat geçti.. Yalnız nasıl diyim, spekulum var bazen muayenelerde kullanılıyor rahim ağzını açmak için, o canımı çok yaktı İnce boru içinden geçirilp sıvı bırakılıp çıkarılıyor ya o zaman boruyu resmen hissediyorsun, o da garip bir sancıydı... Transferden sonra 15 dk pozisyonunu bozmadan duruyorsun, ağrı da geçiyor bu süreçte.. Artık 15 gün sonra kan alımı olacak. HCG iğnesi devam, yarın akşam da Triptofem denilen 2 doz iğne vurulmam lazımmış..

günooooooooooo nasılsınız kızçeler
Biz iyiyiz sen nasılsın yoksun buralarda bebiş nasıl

Bu gün modum çok yüksek...
Oğluğumla ilk beraber doğum günü kutlamamız olacak
Doğum günün kutlu olsun bebişinle nice mutlu yıllar olsuun
Hayırlı olsun bütün işlerin tıkır tıkır ilerlesin inşallah, ne zaman başlıyosun iğnelere
Kızlar çıktım toplamadan ağrım çok oldu 20 yumurtam toplandı inşallah kaliteli olurlar desteğiniz için teşekkür ederim
Oo çok iyi maşallah bol bol döllensinler sağlıkla inşallah transfer ne zaman belli mi ?
kan sonucum 149 çıktı İğnenin etkisi değildir inşallah değil mi?
Maşallah hayırlı olsun gebeliğiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah
bende kirpiklerime bakiyorum goz bebeklerime bakiyorum bi degisiklik var mi diye var gibi ama simdi test yaptim negatif
Yaa yumurtlamadan sonraki kaçıncı gün ki bugün ? Erken gebelik testi mi yaptın
Hayırlısıyla tutunsun bebişin sana inşallah ya çok sevindim sağ sağlim almışsın bebişi, senden iyi anniş mi bulacak sımsıkı yapışır sana şimdi akıllı embriyo

Çok teşekkür ederim Rabbim hepimize nasip etsin

Gözün aydın canım 15 gün sonra güzel haberlerini bekliyoruz o zaman

Arkadaşlar merhaba normalde regl dönüm 26 gün ama tedaviler ilaçlar vvs 2 3 gün gecikiyordu bu gün 26.gün ama kahverengi akıntım var açık renklidir biraz koyulaştı sizce yerleşme kanaması olabilir mi
Bildiğim kadariyla yerleşme kanaması adet gununden önce olur diye biliyorum ben tabi yanlış bilmiyorsam inşallah yerleşmedir test falan yaptınız mi

bilmiyorum ama 28 nisanda yumurtlama akintisini gordum o gunu sayarsam 13 saymazsam 12

Bildiğim kadariyla yerleşme kanaması adet gununden önce olur diye biliyorum ben tabi yanlış bilmiyorsam inşallah yerleşmedir test falan yaptınız mi
Henüz yapmadım yumurtlamadan 10 14 gün sonra olur diyor benim 14.gün bu gün. Adet kanaması gibi kırmızı değil

Canım benim Allah razı olsun inşallah iyi olur ne bilim bende heyecanlıyım korkuyorum da yarın süreç belli olacak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…