Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba normalde regl dönüm 26 gün ama tedaviler ilaçlar vvs 2 3 gün gecikiyordu bu gün 26.gün ama kahverengi akıntım var açık renklidir biraz koyulaştı sizce yerleşme kanaması olabilir mi
Benim regl öyle başlıyor genelde canım. İnşallah seninki yerleşmedir.

Canım benim Allah razı olsun 🥰 inşallah iyi olur ne bilim bende heyecanlıyım korkuyorum da 😶 yarın süreç belli olacak gibi 😉🥰
Hiç korkma canım ilaçları vs kolay. Bir de bebeğe yaklaştırdığı için daha bir sabırsızlık oluyor. Benim bu ay bayrama geldi gidemedim. Gelecek ay inşallah ben de başlayacağım 😍😍

canım inşallah sonuda güzel olur 😊ohs olup olmadığımı nasıl anlarım ilk ağrım çoktu şuan iyiyim bol su içiyorum
Canım bende karnım şişmişti ve ağrım vardı 1 2 gün iki büklüm gezdim bildiğin doğrulamadım birde kabız olmuştum bol su iç ve gaz kabız yapıcı şeylerden uzak dur

Canım inşallah seninde tedavin çabucak başlar hayırlı haberler gelir inşallah🥰😉 Allah hayırlısını versin inşallah bebislerimiz gelir hayırlısıyla bu günleri gülüşleriyle unutturur.🤱🤰 Sıpa yaa🥰 ana olmadan analık yaptırıyo bebe 😂😂😅😅 o iğneler ilaçlar, yapacak bişey yok gerçi tek sağlıkla gelsin de 🥰🙂

Kızlar iyi akşamlar size bir şey sormak istiyorum yumurtlama akintim var fakat ovulasyon testim silik çıkıyor böyle bi şey geldimi başınıza? Yumurtlama akintisini biliyorum bu yüzden eminim öyle olduğuna kasik ağrım falanda var çünkü. Başına böyle bi şey gelen var mı acaba? Kafam çok karıştı benim.

Oldum canım, çok şükür rahat geçti.. Yalnız nasıl diyim, spekulum var bazen muayenelerde kullanılıyor rahim ağzını açmak için, o canımı çok yaktı :mad: İnce boru içinden geçirilp sıvı bırakılıp çıkarılıyor ya o zaman boruyu resmen hissediyorsun, o da garip bir sancıydı... :confused: Transferden sonra 15 dk pozisyonunu bozmadan duruyorsun, ağrı da geçiyor bu süreçte.. Artık 15 gün sonra kan alımı olacak. HCG iğnesi devam, yarın akşam da Triptofem denilen 2 doz iğne vurulmam lazımmış..
Canım hayırlı olsun pozitifini görürsün insallah 😍🤗

X