Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm bnm 6 yumurtam toplandı da noldu geriye 2 tane kaldı 5. Güne giden yaşayan biri kimyasal oldu biri tuttu canını sıkma cnım inşallah o 2 yumiişş kaliteli olur kalır sana bir tane yumoş yeter bize

Canim benim ikisi de dollensin bebis olsun insallah onemli olan o
Kızlar çok teşekkür ederim desteğiniz için, iyi ki varsınız.. doğru aslında çok toplanır kalitesiz olur o da iyi değil.. Vardı Rabbimin bir bildiği... Operasyondan önce hemire hanımla ön görüşme yaptık, dedi ki az önce çıkan bayanın 1 yumurtası vardı onu transfer etmiştik şimdi hamile... çok mutlu oldum, umut oldu bana da :))) Allah istiyorsa oluyormus...

Canım önemli olan sayı değil kalite 1 embriyosu olup gebe kalan insanlar var kötü düşünme kuzucum

İnşallah kaliteleri iyi olur canım benim, dualarımız seninle

Tabiki seninkiler de tutunacak insallah taze transfer ozmn dimi?

Canım önemli olan sayı değil kalite 1 embriyosu olup gebe kalan insanlar var kötü düşünme kuzucum
Haklısın canım, kalite iyi olursa ikisi de tutar.. Rabbim yardımcımız olsun :)
İnşallah kaliteleri iyi olur canım benim, dualarımız seninle
İnşallah canım, bekliyorum işte sayılı günler kaldı. benim de dualarım seninle canım :)
Tabiki seninkiler de tutunacak insallah taze transfer ozmn dimi?
Evet canım, 3. gün embriyosu olacak herşey yolunda giderse :)

@Asyaa561 naptın canım?
Noir29 ne alemdesin epeydir görüşemedik.
@kizinbiri9
Canımmm bengeldim sen gittinmi ne alemda olayım yasaklarda evdeyim arada çalışıyorum kuzumm pek uğramadım buralara hiçbirşey yapmadım yarın dr arayacağım glucophage ı kullanmaya devam edeyim mi diye çünkü tedaviye devam etmedim 1. Olumsuz oldu diye birde malum arttı vakalar evden çıkamaz olduk cesaret edemiyorum etsem izinlerim denk gelmiyor saldım çayıra mevlam kayıra

benim arkadaşım 2 yumurtayla ikiz hamile kaldı. ben de 3tür kullanıyorum hep 1 yumurtam oluştu moralini yüksek tut

Canım hiiiç üzülme fazla yumurtan olsaydı hormonlarda yükselecekti belki taze transfer yapılamıcaktı? Ayrıca kaliteli bir yumurta olsun da gerisini kafana takma. Hiç yumurtası büyüyemeyen var. Merak etme tutunur insallah bir arkadasımın da az yumurtası olustu. Tek embriyo transfer edildi ve o döllenirken 2'ye bölümmüş ikiz doğurdu düşün yani sakın umutsuz olma

Canım tabi ki öyle benm 18 yumurtam toplandı ama 9 tanesi döllendi düşün. Doktorum futboll takımımı kurcan ne yapacan o kadar embriyoyu dedi 1 tane olsun sağlıklı olsun

Az ama sık yiyorum canım ben alışkanlık bendeki. Ağzım hiç boş durmaz mutfağa her gidişte birşeyler yerim illaki abur cubur değil ama Birde totomun üzerinde 5 dk otursam 6.dk kalkarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…