Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bilmiyorum canım anlamadım hiç bişey :işsiz: sabah hem erken test yaptım hem kaset test.erken test negatif çıktı kaset testte çok çok silik bi çizgi gördüm yine 15-20 dk sonra. herlade hamile değilim anlamadım bu testleri.
Benimde sabah ilk idrarla yaptigim erken testte cizgi cikmamisti. Ogleden sonra 4 gibi yaptigim kaset testte 2. CiZgi cikmisti

Eklentiler

• 6DCC0BDF-9603-4F6D-ACB0-C0BAF53E645C.jpeg
    6DCC0BDF-9603-4F6D-ACB0-C0BAF53E645C.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 38
  • 8C6BB910-8AEC-4ABC-81AC-B354350B86D1.jpeg
    8C6BB910-8AEC-4ABC-81AC-B354350B86D1.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 40
İkinci iğnem bide. Hayal kırıklı yani dün azda olsa çizgi vardı
canım bozma moralini daha çok erken pozitif çıkması için bak benim 12.gün daha pozitifi göremedim.
dün azda olsa çizgi olmasının nedeni iğne etkisindendi
Benimde sabah ilk idrarla yaptigim erken testte cizgi cikmamisti. Ogleden sonra 4 gibi yaptigim kaset testte 2. CiZgi cikmisti
ayyy hadi inşallah canım benimde öyle olur :dua: :KK200: zaten erken test dandik bi marka hiç güvenmedim ismi bile dandik awox :KK70:

İ
canım bozma moralini daha çok erken pozitif çıkması için bak benim 12.gün daha pozitifi göremedim.

ayyy hadi inşallah canım benimde öyle olur :dua: :KK200: zaten erken test dandik bi marka hiç güvenmedim ismi bile dandik awox :KK70:
İnşallah canım benım yaa. Nasip herşey tabi bakalım olmazsa şayet aşılama olcak kesin artık yoksa gercekten bende bırakıcam tedaviyi..

Kızlar selam, canım biraz sıkkın. normalde 8-10 yumurta elde ediliyor ya bu iğnelerle, bende sadece 2 adet oluşmuş. Cuma yine toplama olacak, cumartesi bilgi verecekler kaçı döllendi vs, ona göre de pzt taze transfer yapılacak. Sadece 2 yumişle şansımız bakalım ne olur, bilemiyorum. :KK61:Üstelik3. gün embriyosu transfer edilecek, doktorum beklemeye gerek yok dedi. Güzel olan şey 2 yumiş de çok güzel görünüyor, boyutu vs cok iyimiş. İnş kalitesi de -ki c.tesi gelecek haberle öğreneceğiz- çok iyi olur:dua:

Kızlar selam, canım biraz sıkkın. normalde 8-10 yumurta elde ediliyor ya bu iğnelerle, bende sadece 2 adet oluşmuş. Cuma yine toplama olacak, cumartesi bilgi verecekler kaçı döllendi vs, ona göre de pzt taze transfer yapılacak. Sadece 2 yumişle şansımız bakalım ne olur, bilemiyorum. :KK61:Üstelik3. gün embriyosu transfer edilecek, doktorum beklemeye gerek yok dedi. Güzel olan şey 2 yumiş de çok güzel görünüyor, boyutu vs cok iyimiş. İnş kalitesi de -ki c.tesi gelecek haberle öğreneceğiz- çok iyi olur:dua:
Canm bnm 6 yumurtam toplandı da noldu geriye 2 tane kaldı 5. Güne giden yaşayan biri kimyasal oldu biri tuttu canını sıkma cnım inşallah o 2 yumiişş kaliteli olur kalır sana 🤲🤲 bir tane yumoş yeter bize

İğneler ilaçlar yapıyo kilo ama olsun bebişler gelsinde verirsin kilo 😍😍

Kaç gün kullanacaksın, güzel güzel büyüsün yumişler, toplama ne zaman 😍😍😍😍

😲😲 ne yaptıysanız bana da söyleyiiin

çok güzeel, kaç kilosun şuan 😍

Arkadalım nasıl veriyosunuz yahu bana da söyleyin 😅 ramazandan önce diyete girip 1,5 2 kilo vermiştim, ramazanda aynen geri aldım verdiğimi 🤭 53 olmak istiyorum olamıyorum bi türlü ya
Valla bir şey de yapmadım özellikle ama yemek yiyemiyorum çok çok az yiyorum ekmek yemiyorum hiç sahurda bile çok nadir ondan verdim sanırım 😃 yumurta süt yoğurt kefir avakado muz ceviz ananas bunları tüketiyorum 😂

Üzülmee iki yumurta iki yumurtadır, bize zaten 1 tane lazım bebiş için 😍 bir akrabamın tek yumurta transfer edildi ve o tuttu sağ sağlim dunyaya geldi çok şükür, o yüzden hiç stres yapma, 20 tane toplanıyo hiçbiri döllenmiyo bazen, çok olması önemli değil

Canim benim ikisi de dollensin bebis olsun insallah onemli olan o😍

Yinede en garantisi kan tahlili canim ben olsam coktan gitmistim dayanamam hayatta 😂

X