Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Testinin resmi varmi canim

ben biraz abur cuburu çok kaçırıyorum canım sanırım akşaüzeri acıkıyorum işyerinde partik hemen onlar geliyo elimin altına bide gazlı içecekler falan aldı başını gitti
Canim gunaydin
Ben gebeligimi ogrendigimde 12.gun sabahki testimde 2. Cizgi cikmamisti ogleden sonraki testimde 2.cizgi belirmisti :)
hadi hayırlısı bakalım :) inşallah benide öyle olur ama olmazsa da bu ay kendimi hazırladım zaten üzülmücem
Testinin resmi varmi canim
var canım atayım ama belli olur mu bilmiyorum

Ay kötü bişey olmasında yumurtlama ağrısı olsun çekeriz napalım Demek kullandığımız ilaçlardan kürlerden falan olabilir

Kızlarr doktorumdan dönüyorum. Rahim kalınlığım güzel artıyormuş. Estrofemi 2'ye çıkardık. bir 4 gün daha 2 şeklinde kullanıcam. Transfer tarihim bayramın 1.gününe denk geliyor ama bayramdan sonraya kalabilir dedi. Duruma göre değerlendirecek bayramda yapabilirse bayramda yapacakmış eğer bir aksilik çıkmazsa insallah

coconatt canım napıyosun nasıl gidiyor
İyiyim canım çok şükür evde uğraşıyorum inanki sen nasılsın neler yapıyorsun nasıl gidiyor hamişlik
Kuzum sende tuzsuz leblebi al yiyebilirsen. Masa başında çalışıyorsan koy yanına gelirken giderken yersin. günde 1 çay bardağı kadar ama acıkınca at ağzına oda mideyi tutuyor

Ay canım ne güzel haber bu Allah bayram sevinci yaşatsın inşallah

Kendi tabi iyi olur,
Erkekleere gore hayat nekrr kolay
Afiyet olsunn canimmm
İyim sukur yan yatmak disinda sorunum yok
üşenen kaynanalara sinir oluyorum evlendik diye seni analıktan red etmedi ya yap 2 bardak çay nedir yani.
Aynn oylee ona sinir oldum bendee
bende eşime hafta sonu gidelim diyorum köye işin mi yok babamı dinlicen yat dinlen dio
Sus kizzz otur götunun ustune

Günaydınnn ben geldim

eşime rapor patlattım sonradan pişman oldum saat başı birşeyler yenir mi arkadaş mutfaktan soğudum iflahım kesildi kaç gündür foruma da giremiyorum doğru düzgün
benimki de rapor aldı evde dinleniyor, ben de mutfaktan çıkamıyorum. Çıksam da çay kahve portakal suyu istiyor. Bahçede kendisini yapması gereken işler var, beni de yanında biblo diye götürüyor... Vazgeçtim çalışsın daha iyi ya

Ya çok iyi bir haber bu, şunun şurasında bayrama ne kaldı ki :))) İnşallah herşey yolunda gider

çok güzel canımm. Çok az kaldııııııııııııııııı

Hepsi mi aynı olur ya Allah yardımcımız olsun canım dip dibe dursalar suç arayıp sormasalar suç bu adamlar bize napcak lar bilmiyorum bizde ayrı tuhafız galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…