Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkisi de olur kız biz yeter ki pes etmeyelim. Yasak bitsin bende yürüyüşe devam edeyim diyorum ye otur ye otur şiştik

@LaRisaCca yine mi mapusa düştü ne oldu bu kıza?
😆
valla ben çalıştığım halde alıyorum kiloları senin evde oturup alman çok normal geliyo bana :KK70:
valla Lari 3 gündür yok yine ceza aldı sanırım

İzin çıkardı rektörlük, ders çalışmaya gidiyorum fakülteye canım hamd olsun. Sen nasilsin
Yüksek Lisans mı yapıyorsun kuzum ne üzerine? Allah zihin açıklığı versin inşallah 🤲

Valla ben evde aynı canım. kitap okuyorum, evle uğraşıyorum, çamaşır makinem sorun çıkardı durduk yere şimdi servisler açıksa servis çağıracağım. Bir yandan iş bakıyorum her yere sardım evde olunca 😌

Yüksek Lisans mı yapıyorsun kuzum ne üzerine? Allah zihin açıklığı versin inşallah 🤲

Valla ben evde aynı canım. kitap okuyorum, evle uğraşıyorum, çamaşır makinem sorun çıkardı durduk yere şimdi servisler açıksa servis çağıracağım. Bir yandan iş bakıyorum her yere sardım evde olunca 😌
Doktora canım. Sağolasın bayağı yoruyor beni

valla ben çalıştığım halde alıyorum kiloları senin evde oturup alman çok normal geliyo bana :KK70:
valla Lari 3 gündür yok yine ceza aldı sanırım
Kız ben çalışırken daha kiloluydum ev eritti beni de, pandemide aldım tekrar 🤣

Az kalmış sanırım C Capanin Gururu Teyom yazmış bir gönderide ama ❤️

Kız ben çalışırken daha kiloluydum ev eritti beni de, pandemide aldım tekrar 🤣

Az kalmış sanırım C Capanin Gururu Teyom yazmış bir gönderide ama ❤️
ben evde durdukça yiyenlerdenim sanırım😅 akşam 3 saat evdeyim yinede başarıyorum kilo almayı🤣
Larinin cezasınin bugün son günü olabilir 3 gündür yok çünkü

Benim de aynı şekilde sağlı sollu ağrı oluyor
Hayır olsun inşallah
Cookiie Cookiie geçen ay ben bu yüzden acile gittim. Hatta kesin hamileyim diyordum ağrı batmalar, bir sürü belirti var sonra ağrı dayanılmaz olunca gittim kist kanama falan yok ama gebelik de değildir dedi. Sonra kendi doktorum yumurtlama ağrısıdır dedi 33 yıllık hayatımda ilk kez bu kadar ağrı hissettim anlamadım.. 10 gün sürdü neredeyse
Sende macunmu kullanıp böyle olmuştu. Macundan kaynaklı bişeymi acaba diyorum. Devam ederse bende doktoramı gitsem diyorum. Dediğin gibi yumurtlama bu kadar uzun sürermi ki. Bende kistmi oldu acaba diye düşünüyorum. Biyan dan da ramazan da su içemiyorum ya şindi pek idrar yolunu iltihaolandı acaba diyorum 🙄 bence cumartesi akşamındsn beri ama genelde geceleri hep

ben evde durdukça yiyenlerdenim sanırım😅 akşam 3 saat evdeyim yinede başarıyorum kilo almayı🤣
Larinin cezasınin bugün son günü olabilir 3 gündür yok çünkü
Aslında yerken kilo verebilirsin kuzum benimde ağzım boş durmaz ama ara öğünlerle birlikte az ve sık olmak şartıyla günde 6 7 öğün yerim inanmazsın 🤣

Bende ara ara girdim göremedim zaten larişi aklıma takılmıştı öğrendiğim iyi oldu. İnşallah çok süperdir muazzam iyidir ❤️🤣

Hayır olsun inşallah

Sende macunmu kullanıp böyle olmuştu. Macundan kaynaklı bişeymi acaba diyorum. Devam ederse bende doktoramı gitsem diyorum. Dediğin gibi yumurtlama bu kadar uzun sürermi ki. Bende kistmi oldu acaba diye düşünüyorum. Biyan dan da ramazan da su içemiyorum ya şindi pek idrar yolunu iltihaolandı acaba diyorum 🙄 bence cumartesi akşamındsn beri ama genelde geceleri hep
Enfeksiyondan benden şüphelendim ama geçen yılki gebeliğim gibi nabız atışı gibi şeyler de oldu. Macun kullanmadım ama balık yağı falan takviye kullanıyorum. Femara gibi yumurta büyütücü ilaç kullanınca da böyle ağrı oluyor ama anlık saplanan sancı gibi oluyor

günaydın kızlar🤗
dün test yapıp negatif çıkinca evdeki testleri yapayim bitireyim dedim bu sabah bi daha yaptım😀 negatifti ama 20dk sonra falan silik bi çizgi gördüm gibi ama çok belli belirsiz.
20dk'dan sonra çıkan test doğru mudur sizce🙄 bu arada bugün iğnenin 12.günü
Canim gunaydin
Ben gebeligimi ogrendigimde 12.gun sabahki testimde 2. Cizgi cikmamisti ogleden sonraki testimde 2.cizgi belirmisti :)

X