Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten öyle olmalı. Kim nasılsa o şekilde olmalı. Bazı insanlar iyi olmak için yeterince iyi değil. O iğnelere hepimizin ihtiyacı var

Genelde anne tarafından alırsın diyorlarda geçer bence hem genle değil ki iki yumurtam catladiysa olmuş olabilir istermisin ikiz olmasını hayırlısı olsun herşeyin inşallah rabbim gönlüne göre versin
İsterim tabiki balım ya istemem mi rabbim seninde gönlüne göre versin

Cansın sen

Darısı sana olsun kuzucum inşallah

Zorla cıs yapmam çok ısrar edenlere ..
Bende öğrenicem artık Bi ara hayır diyememe gibi bi hastalığım olduğunu farkettim. Bununla ilgili birsürü videolar izledim falan. Kendi kendime provalar yaptım. Ama sanki hala aşamadım

Kızlar bugün acayip kasık ağrısı yumurtalık ağrısı var bende. Sağlı sollu. İğne olduktan sonraki gibi aynı sağ bacağımı hareket ettirdikce oturup kalkarken kasığımda ağrı var. Dünkü o doğurganlık masajıyla alakalı olabilirmi diye düşündüm. Ama testlere göre 4 gün önce yumurtladıysam bugün tekrar o masajı yapmalımıyım sizce

Bende öğrenicem artık Bi ara hayır diyememe gibi bi hastalığım olduğunu farkettim. Bununla ilgili birsürü videolar izledim falan. Kendi kendime provalar yaptım. Ama sanki hala aşamadım
Biz senle prova yapalım onu çok da şeapma sen o konuyu

enişten onu dimez, öyle dersem bize fazla hesap çıkarır diye düşünür
He kız ben nasıl düşünemedim onu
Canım yumurtlamadan önce o masaj bırakılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…