Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Psikolojimizi bozmadan olsan bari 😂😂😂 hayır bizim göbek alıp başını gidince oturup bize moral vermekle uğraşcan
yok be kuzum, ben bi kerem sizin gibi olmak istiyorum. ama göbüşün içi dolu olacak şekilde, boş yere şişmesin diye uğraşıyorum. Hem bay X'i biliyorsun :KK70:beni de tombik bulursa şaşmam :KK70:

Yaa girip bakıyorum arada başka şeyler de görüyorum ama onları yapanlara diye tahmin etmiştim 😂

Aaaa ben gene her seferinde girip itinayla en güzeli seçiyorum. Seçtiğim az oy aldıysa üzülüp çok oy aldıysa seviniyodum. Tühhh :KK70: :KK70:
,😂😂😂😂😂 Safım benim ya 500 kişi oy verse 500 proluk mu verecekler
😂😂😂 Bak C Capanin Gururu Teyom olan yine sana oldu Güzin ablalık yaparsın bize
Kız bak ne zekiyim yine işi ona patlattım 😂😂

yok be kuzum, ben bi kerem sizin gibi olmak istiyorum. ama göbüşün içi dolu olacak şekilde, boş yere şişmesin diye uğraşıyorum. Hem bay X'i biliyorsun :KK70:beni de tombik bulursa şaşmam :KK70:
Sensin de kapıyı çarp çık 😁 çıkarken geri dön zaten hiçbişeyi de düzgğn çalamıyosun de 😁😂😂😂
Hadi Bn gittim bu sfer kesin çabuk uyuyun konuşmayın Çok herkes yataga 😡😡😏 H halleycik gel sil süpür bacım sayfayı kapat 😂😂
Allah rahatlık versin bitanem 🤗
Simgoş şu senin kanki kızlara kliniğin bayram sırası hangi günler açık olacaklarını sorma imkanın olur mu :eek:
Sürekli açık canım 😍 tüpler beklemez

Amin canım benim sen de yaşa o duyguyu inşallah 😘 ya valla bilmiyorum ki banada öyle gibi geldi ama benim babannem halamı ikiz doğurmuş sadece yani onun genleri bana geçer mi bilemedim 🤭
Genelde anne tarafından alırsın diyorlarda geçer bence hem genle değil ki iki yumurtam catladiysa olmuş olabilir 😍 istermisin ikiz olmasını hayırlısı olsun herşeyin inşallah rabbim gönlüne göre versin 🤲

X