Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun canım benim Rabbim saglikli hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin darisida bize olsun inşallah adetin kaç gün geçiyordu iyi çıkmış sonuç ikiz mi yoksa ?
Amin canım benim sen de yaşa o duyguyu inşallah ya valla bilmiyorum ki banada öyle gibi geldi ama benim babannem halamı ikiz doğurmuş sadece yani onun genleri bana geçer mi bilemedim

Amin canım benim sen de yaşa o duyguyu inşallah ya valla bilmiyorum ki banada öyle gibi geldi ama benim babannem halamı ikiz doğurmuş sadece yani onun genleri bana geçer mi bilemedim
Canım hem genlerde var hem de 2 yumurtan var. Çift yumurta ikizi de olabilir
Gercekten nasıl tutuyor teo azcık tüyolasa ya

Kaydettimm
Üstüne dındırmı da mis gibi olur
Oyyy bak öyle deneyeyim yarın eferim porti iyi düşündün aklını sevdiğim
Ne suçu günahı var şimdi bu kızcağızın oda diğer ay belkide bizim gibi yuvarlanacak o zmn intikamını alırsın dha iyi olur
Sonuçta o zamana kadar fit biz değiliz

Canım hem genlerde var hem de 2 yumurtan var. Çift yumurta ikizi de olabilir

Oyyy bak öyle deneyeyim yarın eferim porti iyi düşündün aklını sevdiğim

Sonuçta o zamana kadar fit biz değiliz
Böyle şeyleri sor yeterki sen bana aklım bunlara çalışır benim
Larii bu arada geçen aktueller oluyor ya bi marketin katoloğyba bakıyodum. Hazır börek markası porti sandım hemen sen geldim aklıma. Ama pontiymiş

Vallahi biz bile bilmiyoruz canım kadın ne koşulda olursa olsun günlük yürüyüşünü yapmadan duramıyor mis gibi çok İstikrarlı hayranım bu huyuna
Ay ne güzel yaaa ben mArkete gitmek için bile giyinip çıkmaya üşeniyorum @edaecoo

Nick süresine ne kadar zaman kaldı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…