Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Larim canim benim. Cok sukur iyiyim. Artik ev modunada gectik. Yatistayim cogunlukla. . Okuyodum yakaladin yine. .laricim en son kizin pipilenmisti. Yinede belli olmaz diyorum bu duruma.artik bi dahaki gidisinde netlesmis olur. H halleycik canim gecmis olsun. Daha iyisin insallah dimi? C Capanin Gururu Teyom canim bayrama mujdeni aliyoruz insallah heyecanla bekliyorum. Guzel haberler veren arkadaslar var onlara da hayirli olsun. Hamislerim saglik durumunuz nasil. Bebislerin keyfi yerinde mi ?

Bana tanışmak nasip olmadı
Biz yenilen sütlaçla daha çok haşır neşiriz ondan
Canımm kalp kalbe karşı çünkü artık dinlenecek olmana çok sevindim, epey yoğundun. Ben hala acaba klitoral çıkıntı mı diye bir umut işte .. hamd olsun şuan için iyiyiz 2 haftayı daha atlatırsam inşallah endişelerim pozitive olacak

Ondan olabilir ben denk gelmedim bu sütlaca

İyimmm kuzumm cok şükür biraz usutmustum ama bugun daha iyimm
Sen nasilsin ,bebisin nasil

Maşallah marifetli hatun

Oyy kuzum benim özlemişiz seni

Biz iyiyiz Bbgmm hepimizin neredeyse bayram sonrasına randevusu var sn nasılsın güzel günler yakın desene Kavuşmaya az kaldı Allahın izni ile çok değişik hisler degl mi rabbim sag salim kucagımıza almamızı olmayan arkadaşlarımıza da bu duyguyu en kısa zmnda tattırsın inşallah kuzuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…