Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet işte şüpheli o yüzden kimse net bişey diyemiyo canım bakalım inşallah hakkımızda hayırlısı. Harama bulaşmayalımda önemli olan o
Ne plan yaptın porti

Onu biz bilemeyiz Allah bilir
Clife + 5 gün femara
O bitcoin miydi sanki kripto degilmiydi

Bitcoin di vurgun yapan
Hepsi bitcoinde bunları ayrı ayrı şirketler yönetiyo galiba kızlar. Birisi öyle yaptı ama farklı farklı isimleri var. Şirket olarakmı bilmiyorum. Mesela o kapatanın adı neydi bilmiyorum bitane btc türk var hatta milli takımın sponsorluğunu faşan yapıyo

İlk arabayı satması şöyle oldu eve geldi dedi arabayı satışa çıkarttım böyle cumaya 1 saat var evdeydi arayanlar oldu falan bakalim arabana falan dediler dedi cumadan sonra göstereyim cumaya gitti çıkışta arabayı satmış parayı karta atmış adam eve geldi sattım arabayı dedi çok nettir yaa çabuk karar verir tereddütle kalmaz kafasına yattiysa eğer

Ama senin parani hangi kosullarda isleyip kullandiklarininda onem yokmu Teom

evet aynen o şekilde.

Ama senin parani hangi kosullarda isleyip kullandiklarininda onem yokmu Teom
kuzum borsa gibi sanırım, hisseleri var farklı şirketler şeklinde. Sakıncalı görülme sebebi paranın kullanım şekliyle ilgili değil, devlet tarafından geçerli olup olmaması ile alakalı. e ticaret mantığı gibi olduğundan da haram demeleri mümkün olmuyor. Ha aklına yatıyor mu dersen ben öyle bir işe girişmem. Ama adam beni dinlemiyor.

Kuzu annemle kahvaltı sonrası oluşuma gittim onu yürüttüm yarın marketler kapalı die alacaklarımı aldm evde bsy kalmamıştı dgru düzgün çok sıcak aşırı şimdi geldim limonata içip yer fıstığı gömüyorum kocişkom da evi süpürüp silmiş bonusumu da aldım duşa geçicm bnde biraz dinlenip sn napıosn balım

Hadi gözün aydın olsun canım benim rabbim utandırmasın inşallah bnde inanmiyorum herşey güzel gidicek bence morelini yüksek tut

Oooo e hadi bakalım bonusu da kaptıysan koş duşa.
Valla ben bugün temizliği filan tamamladım canım. Ağrım çok.. artık hafta boyu yatarım. Bonusu da sonra kaparım şuan bu ağrıyla olacak iş değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…