Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bayramdan sonra kuzucum 🤗
Çok şükür herşey yolunda senin için de 🤗 sen ne zaman gideceksin

Yap tabi sonra içimizde şüphe kalmasın bebişm

Çok iyi tatlım o yüzden ikizden şüphelendim 🤗
Benim de 10mayis nasipse 8 gun kalmis:)ilaclari bakalim ne zmn birakcaz 10 hafta bir aksilik olmazsa denmisti igne icin

Benim de 10mayis nasipse 8 gun kalmis:)ilaclari bakalim ne zmn birakcaz 10 hafta bir aksilik olmazsa denmisti igne icin
Oyy 1 haftan kalmış 😍 ben ilaçları 10. Hafta bitene kadar kullandım canım. Bakalım sana ne tavsiyede bulunacaklar
Pazartesi gidicem insAllah bir sorun çıkmaz 6+3 olacağız pazartesi günü acaba kalp atışı duyulur mu bazıları duymuş ama bilmiyorum heyecanlıyım
Ben de 6+4 te duydum canım 💕🤗
Benimde içime öyle doğdu ilk değeri görünce ayy o kadar bekledim bekledim birde ikiz olursa var ya offfffff 😍😍😍😀
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 😍

Olacak mı ki kız teeooo 🤭🤍 Allahım korku tüneli gibi😆
Canım belki 2 gün sonra bir muayene giderim, başka doktor aklımdaydı buraya geldim başka doktor önerdiler, bana ne yapmam gerektiğini önden bir anlatsın, tüpten önce histereskopi istiyorum aslında, gideceğim doktor çok fazla yoğunmuş, bi duruma bakayım belki gün gelmeden doktor değişirim.

😍😘Amin gülüm tek dileğim dönüşümün mutlu olması, kötü bir senaryoda, ben ayrı annem ayrı yıkılır. Allahım olmasını hayırlı eylesin, ol desin de olsun artık hepimizin 🙏

Teşekkür ederim canım, seninde sağlıcakla transferin tutacak inşallah 🙏 ister istemez insan panik yapıyor. Keşke o birçokşeyi bilmeyen-araştırmayan insanlardan mı olsaydık diyorum bazen, çok yıprattık kendimizi.
Anlıyorum canım seni . Kesinlikle öyle daha demin bir psikologu dinledm. Neyin üstüne titrersen neyi çok bilirsen oradan mutlaka bir aksilik çıkıyormus . Hiçbirşey bilmeyenleri görüyorsun hemencecık gebe kalıyorlar 2 ayda bir belki 3 ayda bir muayeneye gidiyorlar...

LaRisaCca LaRisaCca bebeğim doktorum 2 saat sonra yazmış whatsaptan. 4 gün boyunca 1 adet alacaksın sonra bana muayeneye geleceksin diye. Coraspine de transferden sonra baslıcaksın suanlık sadece folikasit ve estrofemi kullanacaksın yazmış . 2 ye çıkarmıyorum yazdığı için 😂 içim rahatladı demek ki muayeneden sonra arttıracak

Benim belirsiz suan su böreği istyr cnm😂sen guzel yaparsin tahminim😅
Ooo 😁 su böreğini hiç yapmadım desem inanır mısın 😁
Mercimek çorba
Patlıcan musakka
Pilav
Limonata yaptım soğuyor 😂
Kadayıf dolması sarmıştım buzlukta onları kızartacağm canım 🥰
Ellerine sağlık kuzucum döktürmüşsün 🤗
LaRisaCca LaRisaCca bebeğim doktorum 2 saat sonra yazmış whatsaptan. 4 gün boyunca 1 adet alacaksın sonra bana muayeneye geleceksin diye. Coraspine de transferden sonra baslıcaksın suanlık sadece folikasit ve estrofemi kullanacaksın yazmış . 2 ye çıkarmıyorum yazdığı için 😂 içim rahatladı demek ki muayeneden sonra arttıracak
E süper haber bu bak gördün mü yoğunluğu biter bitmez dönmüş sana için de rahatladı hem 🤗💕

Özledim valla görüşelim istedim etiketledim seni 🤗 herşey yolunda mı canım

Çok şaşırdım normalde hayatta yapmazlar 😂 sana kızmış mıydı
Yoo cokta kankiydik gece gece birseyin tirmalama sesine uyandim bi baksam oturma odasina gizlice girmis koltuga yapmis gece 2-3 gibi oluyo bunlar sonra ben cigligi basinca esim sildi garibim sonrada yikattik iste😂 suclu ektedir😂

Eklentiler

• D570F204-313B-448E-9D73-4ECADAA015D2.jpeg
    D570F204-313B-448E-9D73-4ECADAA015D2.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 32
Oyy 1 haftan kalmış 😍 ben ilaçları 10. Hafta bitene kadar kullandım canım. Bakalım sana ne tavsiyede bulunacaklar

Ben de 6+4 te duydum canım 💕🤗

Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 😍
İnşallah kuzum bu bebek bende iştahımı açtı sürekli acıkıyom eve geldiğimde yemek yedim yine acıktım 😂

makroprolaktin bi çeşit prolaktin tahlili işte, kandan bakılıyo, bana baktılar seninki makro değil dediler MR çektirmene gerek yok dediler, yani prolaktin yüksekliğin hipofiz bezindeki bir adenomdan mı kaynaklanıyor yoksa stres tabanlı mı bu belli oluyo anladığım kadarıyla, makroprolaktin testinden haberi olmayan doktorlar da direkt hipofiz MR’ı istiyorlar ama 1 cm’in altında bir adenom varsa o da MR da gözükmüyomuş, karışık karışık işler, merak ettim istediler mi diye ondan sordum, bi konuda uyarayım bi kutu içip bitiriyosun çok güzel düşüyo prolaktin, sonra bırakınca tekrar çıkıyo bir iki ayda, ilacı kullanıp bitirince takipte ol ki çıkarsa tekrar verirler ilacı
bana gebe kalana kadar kullanıcaksın dediler 3 ay oldu içiyorum işim dışım dostinex oldu elimdeki kutu bitince bırakmayı düşünüyorum ne zamana kdr içicem yahu

Evet bi saçma sapan kendi kendine hallenen bir hormon 😅

Ayy hemde çocuk bayramında çok tatlıı 😍 hadi inşallah cici cici büyüsün çocuklar 😍😍😍 ay keşke evde ultrason cihazı olsa dimi 😅
Maalesef benim de makro adenomum var yani büyük kitle.1 senedir dostinex kullanıyorum kandaki değer düştü ama adenom hala aynı, gram kuculmemis sadece sanırım en dış halkasindaki hücreler ölmüş o kadar. Normalde 2mm kadar olması gerekiyormuş çapının benim ki 26×16 mm. Vee tabi ki bebek düşünme dedi doktor. En kötü yanı.

Oooo e hadi bakalım bonusu da kaptıysan 😂 koş duşa.
Valla ben bugün temizliği filan tamamladım canım. Ağrım çok.. artık hafta boyu yatarım. Bonusu da sonra kaparım şuan bu ağrıyla olacak iş değil 😁
😂😂 Yok beee bnm bonus yer silip süpürmesiydi kocişimin aklına hemn kötü kötü şeyler gelmesin 😂😂🙈🙈 biz daha o münasebette bulunmadk bayram sonrası gittigimde yasak kalktımı diye sorucaz 🙈🙈

X