Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım günaydınlar, muayenemi oldum estrofem baslattı günde 1 şeklinde. Herhalde ilerleyen günlerde arttıracak sanırım 🤔
Canım herkesin rahim kalınlığına göre.. benim 2 ydi bi arkadaşımızın 3, bi arkadaşımızın 6. Kimseyle kıyaslama kendi durumunu herkesin tedavisi kendisine özel ve ihtiyacı kadar 🤗

Canım herkesin rahim kalınlığına göre.. benim 2 ydi bi arkadaşımızın 3, bi arkadaşımızın 6. Kimseyle kıyaslama kendi durumunu herkesin tedavisi kendisine özel ve ihtiyacı kadar 🤗
Ya evet ama şuan zaten ince rahim içi kuzum. Günde 1 kereyle ne kalınlasacak ki anlamadım. 2 defa sordum günde 1 mi diye . Kafam çok yoğun dedi. Sonra ne yapacağımıda söylemedi. Benm ki tanıdıkya Ondanmı böyle davranıyo anlamadım 😒

Ya evet ama şuan zaten ince rahim içi kuzum. Günde 1 kereyle ne kalınlasacak ki anlamadım. 2 defa sordum günde 1 mi diye . Kafam çok yoğun dedi. Sonra ne yapacağımıda söylemedi. Benm ki tanıdıkya Ondanmı böyle davranıyo anlamadım 😒
Şimdi östrojen ilacı olduğundan birşey diyemiyorum. Neye göre anladın rahim kalınlığının ince olduğunu

Tüh 😂 eniştenin parasını riske etmeyeceğini garantici olduğunu düşünüyordum

Günaydın canım 🤗 napıyosun

Oyy hadi herşey tıkır tıkır ilerlesin inşallah ❤️

Günaydın canım 🤗 nasılsın kaçıncı gün

Canım ben özellikle birşey yemedim. Süt yumurta peynir pekmez yeşil zeytin salatalık domates gibi klasik kahvaltı yaptım

Oyyy Allah esirgesin 🤗 kaç yumurtan vardı canım

Günaydın minnoş anne 🤗 nasılsın
Canım ben bu ay ovulasyonla takip ediyorum yasaklardan dolayi bu ay aşılama olmayacak demistim ya bakalım 🌺

Şimdi östrojen ilacı olduğundan birşey diyemiyorum. Neye göre anladın rahim kalınlığının ince olduğunu
Kadın doğumda çalışıyodumya kuzum oradan biliyorum çoğu şeyi, sordum doktora da inceliğini. Baya ince zaten adetliyken ince olması normal ama günde 1 baslatması garip geldi. Araya da bayram giriyor bilemedim . Neyse relax olayım su akar yolunu bulur tekrar yazarım olmadı 🤗

Gözünaydin cağnimmm sürecini biraz anlatirmisin ilişkiden sonra yattin mi bacaları kaldırdın mi 😁 biri vardi kocası bacaklardan sallamisti öyle şeyler yaptın mı hoş ben yapmıştım olmamıştı :KK70: :KK70: şaka bı yana nasıl bı yol izledin aydinlatirmisin ?

Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin 🙏❤️

Gözünaydin cağnimmm sürecini biraz anlatirmisin ilişkiden sonra yattin mi bacaları kaldırdın mi 😁 biri vardi kocası bacaklardan sallamisti öyle şeyler yaptın mı hoş ben yapmıştım olmamıştı :KK70: :KK70: şaka bı yana nasıl bı yol izledin aydinlatirmisin ?

Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin 🙏❤️
Eve gideyim hemen yazıcam neler yaptığımı şarjım bitiyor kapanmak üzere 😘

X