Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzum çok da olsa bize lazım olan bir ya da 2. Yaşın kaçtı. Biliyorum söylemiştin ama hafızam maalesef çok iyi değil
Yaşım 27. İnşallah 5.günde sağlıklı embriyolarımız olur öyle deyince modum düştü biraz ama

Aaa. Sevindim yaa tabii özeller para kazanıyor çünkü
Devletin ara vermesine çok şaşırdım aşırı saçma sağlık sonuçta
ben kaç ay bekledim, gidiyordum şu hafta açılacak, bu hafta açılacak. Kaç ay geçti düşün yani. Özele gidince anladım oyalıyorlarmış. Niyetleri yokmuş

ben kaç ay bekledim, gidiyordum şu hafta açılacak, bu hafta açılacak. Kaç ay geçti düşün yani. Özele gidince anladım oyalıyorlarmış. Niyetleri yokmuş
Canım devletler aşılamayı bile oyalıyor. Benm hiçbir tahlilimi spermiyogramı rahim filmini kabul etmedi.3 aşılama yapalım rapor çıkaralm belki tutar niyetiyle gittim. Aşılama için de 3 klomen tedavisi şart koydu. E ben zaten 4 kez denedim dedim hayır bizim tarafımızdan kullanmalısınz felan dedi. O kadar oyalıyorlar ki

Canım kapanmaz merak etme bir yazı gönderiyorlar yolda durdururlarsa gösteriyorsun bitti gitti
İnşallah canım çok yumurta alamayız zaten dedi az sayıda olur dedi
Hiç belli olmaz o işler ayrıca dediğim gibi 20 yumurtan da olsa sana lazım olan 1 , 1 yumurtan da olsa sana lazım olan 1
Ahahah benden 1 tane daha

İnsallah canım hastane tüp bebek bölümü açık olsun yeter yolda durdurmalarını hiç kafama takmıyorum yarın olmadı arayıp sorayım bakalım ne dicekler

İnşallah güzel haberler veririz kuzum teyze olursun biz olduk sıra sende inşallah

İnsallah canım hastane tüp bebek bölümü açık olsun yeter yolda durdurmalarını hiç kafama takmıyorum yarın olmadı arayıp sorayım bakalım ne dicekler
Bana da haber ver muhakkak
İnşallah güzel haberler veririz kuzum teyze olursun biz olduk sıra sende inşallah
Benim kız kardeşim yok, sizler benim kardeşimsiniz o yüzden sizden gelecek güzel haberlerle ben dünyanın en mutlu teyzesi olurum

Merhaba bata 2 gün kaldı en son buraya yazdığımda beta değerim 17 idi Pazartesi testi tekrarlıycam inş adet olmazsam çok sancım var kasıkta sürekli adet olacakmışım gibi bu norma bi durum mu
Evet canım gebelikte 3 aya kadar bu böyle olur, kasık ağrısı , bel ağrısı... Yarın yapsaydın keşkr testi. Kapanma olacak ya

Bana da haber ver muhakkak

Benim kız kardeşim yok, sizler benim kardeşimsiniz o yüzden sizden gelecek güzel haberlerle ben dünyanın en mutlu teyzesi olurum
Benim de yok bende aynı şekilde canım buradan aldığım haberler bana umut oluyor çok çok seviniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…