Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Akşama ne yemek yapacaksınız kızlar?
Benim artan pirinç pilavım var . Onu değerlendirecem köfte yapacam 🤔
Taze fasulye
İçli köfte
Karışık kızartma
Pirinç pilavı kalmıştı onu ısıtıcam
Bir de tavuk çevirme almıştım tavukçudan 😍

Taze fasulye
İçli köfte
Karışık kızartma
Pirinç pilavı kalmıştı onu ısıtıcam
Bir de tavuk çevirme almıştım tavukçudan 😍
Ohh ellerine sağlık canım Afiyet olsun 🤗
Oh ellerine sağlık canım hamile halinle bile yapıyorsun maşallah. Ben cok pimpirikli Olcam gibi duruyo o yüzden herseyi hallediyim diyorum korkuyorum işte 😊
Yapıyorum hayatım ne yapayım? Şubat ayında halı kaldırmanın büyük bir temizlik yapmanın zamanı değildi, gebelikte denk geldi 😁 yavaş yavaş hallediyorum

Ayyy prensesss çok sevindimmm 🤗💕
Bir minnoş anne adayı dahaaa... Mayısta patlama olacak belli oldu :rolleyes:
Ay hadi inşallah doktor pek umutlu konuşmadı ama amh düşük olduğu için olma olasılığı az ya da olsa da düşükle sonuçlanabilir dedi

Kızlar bilgisi olan var mı bu kapanmadan dolayı hastaneler ve tıp merkezleri açık olacak evet ama tüp bebek bölümleride açık olacakmı acaba 🤔bayramda kapalı olacakmıs. beni mi buldu diyeceğim demiyorum. İnsallah bi sıkıntı olmaz
senin özel miydi canım

Ülke nüfusunu artırmak şart 😂😂
Hahaha senden umudum yüksek 😁
Ay hadi inşallah doktor pek umutlu konuşmadı ama amh düşük olduğu için olma olasılığı az ya da olsa da düşükle sonuçlanabilir dedi
Sana lazım olan 1 yumurta 1 sperm içini ferah tut 🤗
Kızlar bilgisi olan var mı bu kapanmadan dolayı hastaneler ve tıp merkezleri açık olacak evet ama tüp bebek bölümleride açık olacakmı acaba 🤔bayramda kapalı olacakmıs. beni mi buldu diyeceğim demiyorum. İnsallah bi sıkıntı olmaz
Canım özel hastane miydi

X