Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım darısı başına bu tedavide
Nasılsın nasıl gidiyor tedavi Heyecan var mıKolayca geçsin gitsin testini beklediğimiz günler gelsin hemen
Canım benim ya, teşekkür ederim. Heyecanlıyım evet hem de çok. Kolay geçiyor, iğneleri kolayca batırabiliyorum. Cuma ve pazartesi Ultrason kontrolüm var yumişler için. Hayırlısı olsun

Selam kızceler...
tek tek sayfaları okuyamamam güzel haberler verin bana..
Benim moralim bozuk.
Kız kardeşim benden 4 hafta geride gebelikte bu gün perinatoloji deki doktor bebeğin başında 3 küçük kist görüldüğünü ve kalp bakamadı küçük demişler 3 hafta sonra gel dediler kendi doktoruda 3 hafta sonra gel bakalım onlar geçici demiş.

Merhaba Kalp konusunda bilgim yok ama kist olayını birkaç kere duydum, arkadaşımın da başına geldi,iyi bir perinatologa gittiler,bazen olabileceğini zamanla kistlerin kaybolduğunu söylemiş,yine de kandan genetik test yapıyorlar ya ondan yaptırabilirsiniz demiş, testleri temiz çıkmıştı kistler de kayboldu sonra

Tanıdık bir ebe de zamanla geçecek kistler demiş ama yine de endişeleniyor insan.
kan genetik değilde göbekten sıvı alınarak test yapılır ama onda düşük riski vardır dediler die istemedi yaptırmak ki bende olsam zaten istemöezdim

Anne kanından da yapılıyor canım ama pahalı minimum 3bin civarı
sonra bişey çıkarsa yine göbekten alınması gerekiyor ama

Çok bilgim yok ama geçici diye biliyorum canım. İnşallah sıkıntı olmaz üzme kendini.

Ciktimmmm canimmm geldimm
Anne hotelindeyimm
ayyy o anne oteller olmasa. Biz çıktık eşim beni eve bıraktı, derse gitmeye çalıştı. Hatta gitti de. Geldi ben iki göz iki çeşme. Seni köye anneye bırakayım mı dedi. Belli sen evde rahat durmayacaksın, salya sümük olacaksın. 10 gün kaldım oh misss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…