Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarım geç oldu güç olmasın ben geldim 😍🙋 çoğunu okuyamadım neler oldu haber verin bakam. Skrkz17 Skrkz17 ikizmissss hayırlı olsun kuzum😍🙏
C Capanin Gururu Teyom bebeğim adeti bekliyormussun doğru anladim degil mi? Geri kalan hersey yolunda ❤️🌱
Ve diğer kızlar hepinizi çok özledim 🌺

Canlarım geç oldu güç olmasın ben geldim 😍🙋 çoğunu okuyamadım neler oldu haber verin bakam. Skrkz17 Skrkz17 ikizmissss hayırlı olsun kuzum😍🙏
C Capanin Gururu Teyom bebeğim adeti bekliyormussun doğru anladim degil mi? Geri kalan hersey yolunda ❤️🌱
Beybi mm hoşgeldin nasılsınn 🤗🤗 nerelere kayboldun herşey yolunda mı yazdıkların dogru bbgm herkes ii çok şükür H halleycik evine çıktı ameliyatı güzel geçmiş 🤗

23 nisan adet oldum ve yasaktan sonra hemen doktora gittim yeniden heyet raporu çıkartıp aşılamaya devam edelim diye ama malum kapanmadan kaldi herşey 😬 bende ovulasyon siparişi verdim iki kere denemistim geçen sene, bakalim bu ayda boş durmayim dedim😂 bi umut😍

Beybi mm hoşgeldin nasılsınn 🤗🤗 nerelere kayboldun herşey yolunda mı yazdıkların dogru bbgm herkes ii çok şükür H halleycik evine çıktı ameliyatı güzel geçmiş 🤗
Geçen haftaki kapanmada annemlerde gittik pzt eve geçtim evi bi derledim topladim derken anca kendime geldim kuzum. Çok şükür iyiyim, sende ne var ne yok?
H halleycik geçmiş olsun kuzum 🌱

Bayrama denk gelmezse ilk adette gideceğim canım. Direkt başlama olmayabilir. Son muayene üstünden bayağı zaman geçti. Ama yola koyulmak bile çok sevindirdi beni canım

Bayrama denk gelmezse ilk adette gideceğim canım. Direkt başlama olmayabilir. Son muayene üstünden bayağı zaman geçti. Ama yola koyulmak bile çok sevindirdi beni canım
Tabikiii öyle kuzum bi başladın mi gerisi gelecek evellallah 😍❤️ herşey çok güzel olacak eminim var🌼☺️

Ben
ayyy o anne oteller olmasa. Biz çıktık eşim beni eve bıraktı, derse gitmeye çalıştı. Hatta gitti de. Geldi ben iki göz iki çeşme. Seni köye anneye bırakayım mı dedi. Belli sen evde rahat durmayacaksın, salya sümük olacaksın. 10 gün kaldım oh misss :KK70: :KK70:
Benimki eve bile demedi
Kv gel buraya deedi yok didim anneme gitcem😁

@Ayseee1987 haber varmi ya
Hic gelmedii🥰
Yok aşkım hiç görüşmedik 🤔
Selam kızceler...
tek tek sayfaları okuyamamam güzel haberler verin bana..
Benim moralim bozuk.
Kız kardeşim benden 4 hafta geride gebelikte bu gün perinatoloji deki doktor bebeğin başında 3 küçük kist görüldüğünü ve kalp bakamadı küçük demişler 3 hafta sonra gel dediler kendi doktoruda 3 hafta sonra gel bakalım onlar geçici demiş.
Selam canım, Dream1988 Dream1988 in oğlunda da anne karnında iken kist görüldü fakat bir sonraki kontrolde geçmişti dr geçici demişti üzülme çok kişi yaşıyor bunu hatta yanılmıyorsam @muallimezz de de olmştu galiba
Benm menüm şehriyeli tavuk çorbası yanına börek kabaklı domatesli bulgur pilavı salata ve cacık beybi LaRisaCca LaRisaCca 🤗
Ohh Afiyet olsun canım 💛
Ben de artan pirinç pilavından kadın budu köfte ve yayla çorbası yaptım baya lezzetli oluyormuş ilk deneyişim
Canımm biz de özledik nerdesin Allaşkına 🤗 ben tedaviye başladığını düşünmüştüm,demek erteledin. Üzülme çünkü ilacın etkisi ertesi ayda da sürüyor ovü ile inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗
23 nisan adet oldum ve yasaktan sonra hemen doktora gittim yeniden heyet raporu çıkartıp aşılamaya devam edelim diye ama malum kapanmadan kaldi herşey 😬 bende ovulasyon siparişi verdim iki kere denemistim geçen sene, bakalim bu ayda boş durmayim dedim😂 bi umut😍
Ohh süper yapmışsın hadi inşallah bu ay gebe kalırsın 🤗
Kuzum şükür daha iyiyim. Hala var ama çok şiddetli değil. Yalancı ağrı deniyormuş buna. Yalancısı buysa gerçeğini düşünemiyorum 😂😂 cuma tekrar kontrolümüz var inşallah herşey yolundadır 🙏🏻
Amann 😁 suni sancı almış biri olarak söylüyorum, doğunca herşey o an bitiyor, bir daha olsa bir daha yaparım diyorsun

X