Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydınnnnn....
sabah yaptım test negatif çıktı ama erken mi yaptım bilemedim.çünkü igneyi ben akşam olmuştum ordan hesaplarsak 11.5gün olmuş oluyo yada ben kendimi kandırıyorum bilmiyorum🙄
bundan sonra pozitife dönme ihtimali var mı?
neden kimse bana cevap vermedi acep:KK57:

günaydınnnnn....
sabah yaptım test negatif çıktı ama erken mi yaptım bilemedim.çünkü igneyi ben akşam olmuştum ordan hesaplarsak 11.5gün olmuş oluyo yada ben kendimi kandırıyorum bilmiyorum🙄
bundan sonra pozitife dönme ihtimali var mı?
canım benim gözümden kaçmış, henüz erken zaten hiç moralini bozma

başın sağolsun canım benim. Ailevi meselene de Rabbim kolaylık versin canım benim. Zaten zorlu yollardayız, bir de başka sıkıntılar olunca zor
Allah razı olsun canım. Valla sorma yaa. Ailem hiçbir şekilde bilmiyor bu süreci. Bazen diyorum söyle herşeyi bilsinler sanki bizim hiç sorunumuz yok güllük gülistanlık yaşıyoruz gibi 🙄

Benim bebeklerin bir kısmı geldi 😍
Bi arı sütü kaldı 🤣

Eklentiler

• 383C354F-A046-499A-88B7-1E5A1A1C7FD5.jpeg
    383C354F-A046-499A-88B7-1E5A1A1C7FD5.jpeg
    123,7 KB · Görüntüleme: 27
can olsunlar inşallah sana
Ay inşallah bebeğimm. Eşim bu ay baya emin, olcak gibi ramazan bide mübarek ay diyo. Birde orucla vücudun daha güzel çalışcak diyo. Bakalım öyleyse eğer bu ramazanı kaçırırsak öbür razamana kadar boşuz :KK70: :KK70:

Cnm 14. 15 gune kadar cikmayabiliyor yada gec dollenme de olabiliyor umutsuz olma 😍
canımmmm ağzın bal yesin hadi inşalllah🙏🏻 moralimi bozmayayım o zaman:halay:
bir de ben progestan kullanıyorum daha 3 günlük var zaten o bitmeden gelmemişti geçen ay regl yine öyle olur herhalde o yüzden de erken yaptım gibi sanırım testi

Hadi inşallah :21:

Bilmiyorum kuzum ya hoş ben tipten sonra doğru düzgün regl olmadım oda etkilemiş olabilir mi acaba? hemşire amh için 2 3 4 hatta 5 olsa senin yaşında çok daha iyi olurdu ama ilaçlarla yükseleceğini düşünüyorum ki daha önceki hastalarımıza gördük bunu dedi.

Allah razı olsun canım bende ne zaman dua etsem hepimiz için dua ediyorum 🤲 bizi bizden başkası anlamıyor ne yazıkki 😒Rabbim hepimize evladında hayırlısını versin tez vakitte inşallah 🤲🤲

He tamam o zaman dolmasını tadarız inşallah bir gün 💙🥰

Ameliyatı oturup konuşamadık eşimle konuşunca netleşir kuzum. Hamile kalmamakta, kalıp kaybetmekte kötü kuzum ya. Doktordan geldiğimizden beri benim herifte aynını söylüyor. Çok fazla ilaç kullandığım için vücudun yıprandı acele etme belki tüpe gerek kalmaz diyor. Doktora bile dedim önce kv başımızın etini yiyor sinirlerim zıplıyor. Olacağı varsa da stresten olmuyor belki dedi doktor belki psikolojik olarak yumurtlamanı bozmuş dahi olabilirsin dedi 😳

Evet canım yakması kıvrandıracak derecede oluyor 🤭 progestan çok kötü birşey ya ben onu hiç anlamadım vurunurken birşey yok iki saat sonra abooo öyle bir acı yok 🤣🤣
evet cnm doğrudur stres herşeyin başııı :110:

Canım benim 🤗 evet teyzesi biz büyüyoruz 😁 biz iyiyiz herşey yolunda şuan . Sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Özlettin kendini
Aynı ya. Uğraşıp duruyoruz işte. Çok sevindim sağlıkla ilerlemesine. Cinsiyetini sabırsızlıkla bekliyorum🤗🙏💜 yat dinlen keyfini çıkar. İyi bak yeğenime😊

X