Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Delii yaaa
Umudu var diyo😁
😂 Biri erkek olur mu diye bekliyor
Kırmızı bildiğin toprak güvec nevşehirden almıştık kuzu e o zaman benim onu yağlayıp bekletmem gerek değilmi. Bugün kullanamıcam o zaman☹️
Aynen öyle canım biraz işlem istiyor o güveçler
Merhabalar çok teşekkür ederim inofolic combi ilk doktor muayenesine gittiğim de vermişti hatta bu bitince buna hep devam et dedi folbiol felan kullanma bunu kullan dedi rahim filmi çektirdim çok şükür bir sorun çıkmadı 2 3 sene önce glifor kullanıyordum açlık şekerimi evde ölçtüğümde 126 felan çıkıyordu şimdi ise matofin 500 mg xr 100 tablet verdi onu kullanıyorum ovitrelle vurdum kendi kendime doktorum kullan dedi onuda cuma günü vuruldum 1 ay sonra tekrar yanıma gel dedi bakalım hayırlısı
Canım o zaman gereken herşey yapılmış inşallah tedavinden de sonuç alırsın 🤗

😂 Biri erkek olur mu diye bekliyor

Aynen öyle canım biraz işlem istiyor o güveçler

Canım o zaman gereken herşey yapılmış inşallah tedavinden de sonuç alırsın 🤗
Tüh heveslenmştim ne güzel yaa

O bizimkinde de var yatağını gel gör sanırsın gelin yatağı 😂
kız kendi evine yapsın ona bişey demem ama banada yapıyo. Konu komşu herkesi bana misafir getirmek istiyo. Gelcekleri zaman onu öype yap bunu böyle yap ağır süs al halını değiştir sehpanı koy. Hep böyle. İstiyorki gelenler aaaaa x gelinine herşeyi almış desin. Bi misafir getircek ben sinir krizleri geçiriyorum hep eşimle tartışıyorum sonra. Yarım saat oturup muhabbet edelim. Anlattığı şeyler hep bizim düğünde bir mahalleye yemek vermiş herkes onu övmüş. O herşeyi beğenmezmiş herşeyin en iyisini istermiş. 2 senedir her oturuşumuzda bu muhabbetler artık dinlemiyorum bile hiç🤣🤣🤣

Çok uzunmuş ya 😂 😂
Ya sorma çok pişmanımm çokkk yokmu başka bi yoluu :mad:

Eltim evini satti kayinvalidemin ustkatinu yapiyor oraya tasindi
Kaynanam Kendine ebevyn banyosu yaptirdi
Biri gösterismi dedi😁
Yavrukuş kaynanamın yaptığı her hareket maddi olarak bize saplanıyor yok gülüş estetiği yok bilmemne 😁 ebeveyn banyosu parke cambalkon filan onları bitirdik
Gel bbgm birlikte yiyelim 🤗🤗 ama kusucam şimdii resmen çok kötüyüm sogan kokusu beni bndn aldı içime işledi resmen midem deli gibi bulanıyor 🤦‍♀️🤢🤮🥵
Elma kuzum elma ye 💛 ellerine sağlık
Bnce hamilesin die ah almaktan korkuyor bilirsin dualar kabul olur derler 😂😂😂
Hiç o açıdan bakmamıştım 😂
Tüh heveslenmştim ne güzel yaa

O bizimkinde de var yatağını gel gör sanırsın gelin yatağı 😂

kız kendi evine yapsın ona bişey demem ama banada yapıyo. Konu komşu herkesi bana misafir getirmek istiyo. Gelcekleri zaman onu öype yap bunu böyle yap ağır süs al halını değiştir sehpanı koy. Hep böyle. İstiyorki gelenler aaaaa x gelinine herşeyi almış desin. Bi misafir getircek ben sinir krizleri geçiriyorum hep eşimle tartışıyorum sonra. Yarım saat oturup muhabbet edelim. Anlattığı şeyler hep bizim düğünde bir mahalleye yemek vermiş herkes onu övmüş. O herşeyi beğenmezmiş herşeyin en iyisini istermiş. 2 senedir her oturuşumuzda bu muhabbetler artık dinlemiyorum bile hiç🤣🤣🤣

Ya sorma çok pişmanımm çokkk yokmu başka bi yoluu :mad:
Abovvv yok benimki öyle değil şükür 😂😂😂 Allah sana kolaylık versin canım kenkem
Benim başlıyor sonunda adet 😍😍
Ohhhgözün aydın ya beklemek de sinir bozucu valla 🤩

Yavrukuş kaynanamın yaptığı her hareket maddi olarak bize saplanıyor yok gülüş estetiği yok bilmemne 😁 ebeveyn banyosu parke cambalkon filan onları bitirdik

Elma kuzum elma ye 💛 ellerine sağlık

Hiç o açıdan bakmamıştım 😂

Abovvv yok benimki öyle değil şükür 😂😂😂 Allah sana kolaylık versin canım kenkem

Ohhhgözün aydın ya beklemek de sinir bozucu valla 🤩
Sağol kenkem valla evlendim 3 4 ayda başladı senin koltuklarını kaplatalım koyu renk çok bunlar demeye. Sanane yaaaa. En sonunda bigün annem dedi daha yeni ne kaplatması olmaz öyle şey dedide bidaha sesini çıkartmadı😂😂

ay valla çok zor yaa🤣 adamda fıtı fıtı bekliyodu mutfağı toplayım öyle dedim. Baktım kahverengiler başlamış şimdi oturuyo kuzu kuzu :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Evet en son 2.94du artmış modülden dolayı
Kuzu 2.5 civarı isteniyor gebelik için.
Sağol kenkem valla evlendim 3 4 ayda başladı senin koltuklarını kaplatalım koyu renk çok bunlar demeye. Sanane yaaaa. En sonunda bigün annem dedi daha yeni ne kaplatması olmaz öyle şey dedide bidaha sesini çıkartmadı😂😂

ay valla çok zor yaa🤣 adamda fıtı fıtı bekliyodu mutfağı toplayım öyle dedim. Baktım kahverengiler başlamış şimdi oturuyo kuzu kuzu :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Zor valla bu kadar karışırsa karşı çıkardım ben de . Yalnız enişteye çok üzüldüm 😂😂😂 hayaller,hayatlar 😂

X