Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzuş Bn şimdi yapıyorum eşim uyuyo ama ben dayanamadm bsyler yemeyince midm bulanıyor
Afiyet olsun şifa olsun bebişimeee
Canım ben çok yattığımda sırtım ağrır. Bir de gebelikte sırt ağrıları normaldir bel ve kasık ağrıları normaldir 3 aya kadar olur hep
Gebelik testim yoktu ovulasyon testi yaptım heralde hamile değilim ovulasyon gebelikte pik yaparmış çünkü benim ikinci çizgi silik ama geçen ay da yapmıştım aşırı silikti bu sefer hafif bi koyu geldi bana
Canım benim de adet öncesi böyle koyu oluyordu ama herkeste değişiyor kiminde böyle çıkınca gebelik bile olduğu oldu yani
Canım o zamanlar beklenen adet tarihinden 15 gün sonra olmuştum. Stressel gecikmişti sanırım

Kuzum geçen ay da yapmıştım ovulasyon testini bildiğin görünmüyordu ikinci çizgi hatta daha önce de yapmıştım aşırı silikti umutlandım biraz rabbim boşa çıkarmasın umudumu inş

Kuzum geçen ay da yapmıştım ovulasyon testini bildiğin görünmüyordu ikinci çizgi hatta daha önce de yapmıştım aşırı silikti umutlandım biraz rabbim boşa çıkarmasın umudumu inş
İnşallah hayatım. Baharla birlikte senin de rahminde bir tomurcuk filizlendirsin rabbim

Sorun degil kuzu verilir kilolar ya bende artık dert etmiyorum o kdr 1.5 kilo almışım aslında bnde ama bnm şişim çok oluyor o yzdn fazla kilolu duruyorum gerilme annesi gayet iyidir merak etme Bn 2 hafta snra gitcm birden bire ikili taramayı da yaptırırım dayanabilirsem tbi kuzuş blmyrm vallahi ama normaldir glba bnde sürekli uyumak istyrm vallahi

İnşallah bebişin sana gelir canım bnm

Yağ düşüktü abla normalde 3.97ye mi ne çıkmış doktoe çok da yüksek değil ama yinede ilaç kullanicax dedi

Ahahaha canın istemeyince kork gitsin lArii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…