Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim daha çok aratmasın kuzum inşallah bakarsın bu aşılama vesile olur rabbim yüzünüze baksın

Rabbim daha çok aratmasın kuzum inşallah bakarsın bu aşılama vesile olur rabbim yüzünüze baksın
Aaah tatlı arkadaşım amin amin amin, hepinizin güzel duaları için çok teşekkür ederim zamanını bekliyoruz herhalde ne bileyim, inşallah daha fazla beklemeyiz hayırlısıyla olur, ööle kim ne derse deniyoruz bakalım

Öyle kuzum vakti zamanı bellidir sadece bekliyoruz yeter ki geleceği zmn saglıkla gelsin her zmn dualarımızdasınız emin olun kuzum bnm

Ya biliyor musun halıda döner gibi dönüyorlardı pozisyon değiştiriyorlardı çok tatlılardı hangisine bakacağımı şaşırıyordum Rabbim sana da bu ay nasip etmiş olsun inşallah
Nasıl güzel bi mucize yaaa Allahın sağlıkla gelsinler kıpır kıpır olsunlar
Ah inşallah bana hayal gibi geliyo

Test yaptın mı canım bir de soğan kürü hem alıntıyı arttırır hem de gecikme yapabilir ara lekelenme yaptığı kişiler de var
Test yapmayacağım bekliyorum nasip bakalım gönül ister gebelik olsun ama artık nasibimin olmadığına inaniyorum

Ayy hiç deme bana da bundan snra agzıma koymam heralde oda 1 dilimin yarısını yedim 3-4 çatal fazla yesem Halim dumandı galiba
Aboğğ şerbetli tatlılar out sütlü tatlılar in
Agzindan bal damliyor

Simdik kusarsam gene vitamini almis olurmuyum
Giden gitti canım almışsındır ama kusma yine de sen
Nasıl güzel bi mucize yaaa Allahın sağlıkla gelsinler kıpır kıpır olsunlar
Ah inşallah bana hayal gibi geliyo
Bana da öyle geliyordu biliyor musun ama bak şimdi.. heran herşey olabilir vaktini bekliyor canım
Test yapmayacağım bekliyorum nasip bakalım gönül ister gebelik olsun ama artık nasibimin olmadığına inaniyorum
Böyle düşünme canım nasibin olmasa Rabbim sana dünya tatlısı bir evlat verir miydi

Tam herşeyi bırakayım boşver diyorum ama kalbe söz geçmiyor ne diyelim Rabbim cümle isteyenler tez zamanda versin çok bekletmeden

kuzum hadi güzel haberlerle gel buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…