Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çokk düşük bir ihtimal bu. Bu topikte aynı Dr da histeroskopi olan birkaç kişiyiz sadece bende öyle bir pr oldu ama tamamen Dr un titizliğinden. Benim perdem çok derindi ve daha önceki düşüklerime Dr um çok üzülüyordu. İçeride hiç perde kalmasın bir daha böyle bir operasyona gerek kalmasın diye gözü karartmış adam ve çok dikkatli olmasa zaten minik bir delikle kurtulamazdım anında laparoskopiye dönülüp dikiş atması gerekirdi ama Dr pür dikkat olduğundan anında bırakmış kuş gözü kadar bir rezidu olmuş dikiş dahi atılmadı hiçbir ağzı sızı vs olmadı rahim yumuşak doku olduğundan hemen iyileşti. Evet histeroskopi yaptırıp normal doğum yapan çok. Ama sen tanısal histeroskopi den bahsediyorsun sana bir işlem yapılmayacak sadece kontrol edip çıkacaklar
Rahim filmi hiç çekilmedi bana ama histereskopinin rahim filminden daha sağlıklı bı tanı yontemi olduğunu düşünen doktrlarda var galiba. bakalım bizi neler bekliyor daha ikiside yapılmadı bana henüz . 😅Ama doktorun doğru işlem yapmış söylediğine gore yol kazası anlaşılan yinede geçmiş olsun. Çok ayrıntı gerektiren işlem olmus sende. Bizde dört kardeşiz son kardeşim sezeryan olmustu. bizimki annemin inadindan oldu biraz 😅en doğru kararı verecektir doktorun. İnşallah en hayırlısı neyse o olsun senin ve bebisin icin sağlığıniz iyi olsun.😊 Allah hayırlısını versin

Rahim filmi hiç çekilmedi bana ama histereskopinin rahim filminden daha sağlıklı bı tanı yontemi olduğunu düşünen doktrlarda var galiba. bakalım bizi neler bekliyor daha ikiside yapılmadı bana henüz . 😅Ama doktorun doğru işlem yapmış söylediğine gore yol kazası anlaşılan yinede geçmiş olsun. Çok ayrıntı gerektiren işlem olmus sende. Bizde dört kardeşiz son kardeşim sezeryan olmustu. bizimki annemin inadindan oldu biraz 😅en doğru kararı verecektir doktorun. İnşallah en hayırlısı neyse o olsun senin ve bebisin icin sağlığıniz iyi olsun.😊 Allah hayırlısını versin
Amin canım benim çok teşekkür ederim inşallah sen de bebişine tez vakitte kavuşursun 🥰

Ben de gebelik takibimi Adana'da yaptırıyorum oradaki perinatoloğum çok iyi ama aynı zamanda İskenderun'da da ayrı bir özel hastaneye kontrollerimi yaptırıyorum çünkü sağlık sigortam ile doğumu ücretsiz yapabilirim belki
İnşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 😊

Merhaba moco cum çok teşekkür ederim cevap için. Belki de yapılan işleme göre doğum şekli belirlenmeli ve dediğin gibi doktorumu dinlemeliyim 😔 ablanın sağlıklı doğum yapmasına çok sevindim darısı bizlere inşallah
Rica ederim canım doktorun en iyisini bilir. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin. Gebelik isteyen bizlere de evlat nasip etsin amin 🙏❤️

Rica ederim canım doktorun en iyisini bilir. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin. Gebelik isteyen bizlere de evlat nasip etsin amin 🙏❤️
Rabbim bu Nisan'da bahar gibi sizlerin de rahminde bir tomurcuk filizlendirsin inşallah 😍

X