Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkürler K Kazen abi

cnmm bana doktor transfer öncesi folikülleri baskılasın die lucrin vurdurdu estorfemi fazlalaştırmadı

Geçmiş olsun sağlıkla kucağına almanı dilemek için geldim canım

Ama şunu unutmayın ister vajinal doğum ister sezaryen doğum önemli olan sağlıkla birbirinize kavuşmak

Canım böyle durumlarda 3. Ayda rahim ağzı dikiliyor ve sezeryan yapman gerekiyor diye duymuştum.
Birşey olacağından değil ama oluşabilecek erken doğum gibi durumları önlemek amaçlı.
Bebeklerin sağlıcakla doğacak annesi

Bebeğim bende rahim ağzı yetmezliği yok. Rahim ağzı sürekli ölçülecek gerek görülmezse serklaj yapılmayacak. Şuan keseler yukarda ve rahim yolum uzun görünüyor gerek olmayacak gibi Ayşe teyzeleri

Bebeğim bende rahim ağzı yetmezliği yok. Rahim ağzı sürekli ölçülecek gerek görülmezse serklaj yapılmayacak. Şuan keseler yukarda ve rahim yolum uzun görünüyor gerek olmayacak gibi Ayşe teyzeleri
Ozman süper canım,
Sende sezeryan yaparsın, doktoru dinle, sağlıcakla kucağına al inşallah
Sorunda histeroskopi yapıp normal doğum yapan var mı diye sormuşsun, ama sende minnacık da olsa bi delinme söz konusu olmuş, senin durumun histeroskopi yapanlardan biraz daha farklı,
Yani demem o ki histeroskopi yapıp normal doğum yapan elbette çok kişi vardır, sen onu bunu boşver, doktorun dediğine bak
Sevgilerimle

Ayşoş çok teşekkür ederim özletme kendini

Bilgim yok canım, ama sezeryan olmalı diye duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…