Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanimlar 1 temmuzda histeroskopi ile septum ameliyati olmustum. Ameliyat sirasinda kuşgozu kadar bir delinme oldu ama dikis dahi atilmasi gerekmeyecek kadar minikti ve zaten hicbir sıkıntı da olmadan iyileserek sureci atlattim suan tup bebek ile hamileyim. Merak ettigim su ki ameliyatimi yapan dr dogumunu sezaryan yapmalisin dedi, normal dogumda israrci gorunce beni, rahmin patlar dedi. Acaba histeroskopi olup normal dogum yapan var mi? Tecrubelerinizi merak ediyorum
Teşekkürler K Kazen abi

Canım benimde 3tü günde dün baktı işte yine çok folikül var dedi sonra sabah 2 öğlen 2 akşam 2 içelim dedi bide bant kullanalım dedi burada bi bayanla konuştum oda ozan beyde tedavi gördü hatta dün kalp atışı için gitti oda canım ona sordum bant kullandırmamış ve günde 3 kullanmıştı estrofemi 🤷‍♀️ benim bişeyim mi ters gidiyor acaba
cnmm bana doktor transfer öncesi folikülleri baskılasın die lucrin vurdurdu estorfemi fazlalaştırmadı

Hanimlar 1 temmuzda histeroskopi ile septum ameliyati olmustum. Ameliyat sirasinda kuşgozu kadar bir delinme oldu ama dikis dahi atilmasi gerekmeyecek kadar minikti ve zaten hicbir sıkıntı da olmadan iyileserek sureci atlattim suan tup bebek ile hamileyim. Merak ettigim su ki ameliyatimi yapan dr dogumunu sezaryan yapmalisin dedi, normal dogumda israrci gorunce beni, rahmin patlar dedi. Acaba histeroskopi olup normal dogum yapan var mi? Tecrubelerinizi merak ediyorum
Geçmiş olsun sağlıkla kucağına almanı dilemek için geldim canım 🥰

Ama şunu unutmayın ister vajinal doğum ister sezaryen doğum önemli olan sağlıkla birbirinize kavuşmak

Canım böyle durumlarda 3. Ayda rahim ağzı dikiliyor ve sezeryan yapman gerekiyor diye duymuştum.
Birşey olacağından değil ama oluşabilecek erken doğum gibi durumları önlemek amaçlı.
Bebeklerin sağlıcakla doğacak annesi😘😘

Canım böyle durumlarda 3. Ayda rahim ağzı dikiliyor ve sezeryan yapman gerekiyor diye duymuştum.
Birşey olacağından değil ama oluşabilecek erken doğum gibi durumları önlemek amaçlı.
Bebeklerin sağlıcakla doğacak annesi😘😘
Bebeğim bende rahim ağzı yetmezliği yok. Rahim ağzı sürekli ölçülecek gerek görülmezse serklaj yapılmayacak. Şuan keseler yukarda ve rahim yolum uzun görünüyor gerek olmayacak gibi Ayşe teyzeleri 🤗💛

Bebeğim bende rahim ağzı yetmezliği yok. Rahim ağzı sürekli ölçülecek gerek görülmezse serklaj yapılmayacak. Şuan keseler yukarda ve rahim yolum uzun görünüyor gerek olmayacak gibi Ayşe teyzeleri 🤗💛
Ozman süper canım,
Sende sezeryan yaparsın, doktoru dinle, sağlıcakla kucağına al inşallah 😍
Sorunda histeroskopi yapıp normal doğum yapan var mı diye sormuşsun, ama sende minnacık da olsa bi delinme söz konusu olmuş, senin durumun histeroskopi yapanlardan biraz daha farklı,
Yani demem o ki histeroskopi yapıp normal doğum yapan elbette çok kişi vardır, sen onu bunu boşver, doktorun dediğine bak😘😘😘
Sevgilerimle 😊🤍

Ozman süper canım,
Sende sezeryan yaparsın, doktoru dinle, sağlıcakla kucağına al inşallah 😍
Sorunda histeroskopi yapıp normal doğum yapan var mı diye sormuşsun, ama sende minnacık da olsa bi delinme söz konusu olmuş, senin durumun histeroskopi yapanlardan biraz daha farklı,
Yani demem o ki histeroskopi yapıp normal doğum yapan elbette çok kişi vardır, sen onu bunu boşver, doktorun dediğine bak😘😘😘
Sevgilerimle 😊🤍
Ayşoş çok teşekkür ederim özletme kendini 🤗

Bilgim yok canım, ama sezeryan olmalı diye duydum

X