Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah alma konusu beni de çok düşündürüyor canım. İmtihanımız böyle. Sabır ve duadan başka çaremiz yok
Öyle şeyler düşünme.. bu doğanın bize oyunu.. ne masum melek insanların da bebeği olmamıştır bunu bir imtihan gibi düşünürsen kendini suçlayacak bir şey ararsın hep. Kötü şans bize denk geldi diye düşün ama halledeceğiz..

Oooohhh 10.haftaya girilmiş bile💜🎈🎈 zaman nasıl geçmiş. Nasılsınız bakalım. Herşey yolunda mı. Çok uğrayamıyorum aklımdasınız hepiniz✅🤗
Canım benim 🤗 evet teyzesi biz büyüyoruz 😁 biz iyiyiz herşey yolunda şuan . Sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Özlettin kendini

Hayırlı sabahlar hanımlar gece kasik ağrısından yatamadım neyden olabilir yani öyle böyle değil uykumdan uyandıracak kadar aşırı bir ağrıydı iğnenin 16 günü sizde hiç böyle bişey olmusmuydu adetim bugün yarin gelir acaba odan mi

aman dkkt et cnm bnmm arada seni yoklayan biri olsun eşin nasılmış şimdi :KK43:
Dun aksam devlet hastanesinde bos yer bulunmadigi icin eve gondermisler biz sizi aricaz dediler
Dostumuz diger ilcede ozel hastanede müdur sonuclarimizi oraya gosterdi .
Gelsin biraz serum ,antbiyotik tedavisiyle destekleyelim demis.
Filyasyon ekibini ayarladik ve oraya goturuldu.

Dun esimin tansiyonu dusup bayildi tekrardan ambulansla hastaneye goturduler.
Bugun yatis yapicaklar
Zor bir geceydi benim icinn
Ahh canım benim ya 😔 malesef mutasyonlu geçirenlerde bu oluyormuş. İlaç içmek istemiyor diyordun,zorluyordun sen. Bırakmış mıydı ilacı? Sen de eşin de çok yoruldunuz Rabbim biran evvel şifanızı versin canım😔
Hayırlı sabahlar hanımlar gece kasik ağrısından yatamadım neyden olabilir yani öyle böyle değil uykumdan uyandıracak kadar aşırı bir ağrıydı iğnenin 16 günü sizde hiç böyle bişey olmusmuydu adetim bugün yarin gelir acaba odan mi
Günaydın canım adetin sökülecektir. Bugün yarın olursun. İstersen kekik kaynat iç daha hızlı söktürür

Ahh canım benim ya 😔 malesef mutasyonlu geçirenlerde bu oluyormuş. İlaç içmek istemiyor diyordun,zorluyordun sen. Bırakmış mıydı ilacı? Sen de eşin de çok yoruldunuz Rabbim biran evvel şifanızı versin canım😔

Günaydın canım adetin sökülecektir. Bugün yarın olursun. İstersen kekik kaynat iç daha hızlı söktürür
Yok canim zorladim heep icsin yesin diye .
Dun saatlerce bekledim basinda ,elimle zorla yedirdim ama bende artik bugun bitigim yani😓

X