Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
dlkkydlntpl canım nasılsın? Bebişler napıyor kızının sonucunu söylemedin ne zamandır aklımda soracağım, unutuyorum
Merhaba cnm valla drlarla kosturuyoruz cemre de beyın kanaması geçirmiş öyle çıktı dra gittik şuan gelişimini etkilemiyor ama umuta göre biraz geriden gelşyor gelişimi.birde egzema çıktı heryerınde onla ugrasıyoruz alerjı testıne gittik dun umut iyi şimdi cok şükür uğraşıyoruz.çocuk işi çok zor hele ikiz kesinlikle iki kişi bile dra gidince yetmiyorsun.sen nasılsın bebişler ikitane di mi?

Evet hayatım ikiz iyiyiz şimdilik hamdolsun. Cemreme çok üzüldüm ya. Beyin kanaması doğduktan sonra mı olmuş o zaman nasıl yaşıyor bu bebek Allah'ım senin kudretinden sual olunmaz kafam çok karıştı çok üzüldüm dualarım cemreyle

Bu bencillik mi oluyor bilmiyorum ama az önce bı arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim yeni evliydi bide hormonları çok sıkıntılıydi onun için tedaviye başlamıştı bu ay doktor 3 ay boyunca hamile kalma demesine rağmen hamile kalmış zaten pkoydu onun adına sevindim evet ama kendim için kahroldum içime kocaman öküz oturdu sanki kendi kendime dedim rabbim verene veriyor niye bana nasip etmiyor diye kendimi sorgulamaktan alikoyadim evet isyan etmek istemiyorum Rabbime inancım tam . Sadece çok üzüldüm gözyaşım pıt pıt çevreme bakıyorum da herkes hamile o hamile bu doğurmuş şu gün sayıyor derken sanki olmayacak gibi belki de Rabb'im bize nasip etmedi oda bizim imtihanimiz . Sizleri üzmek istemezdim ama kimseyle paylaşamadim

Canım hayır bencillik değil kıskançlık değil sadece sen de çok istediğin için üzülmüşsün bu çok normal ama biliyyorsun ki her nasip vaktine esirdir. Rabbim vakti geldiğinde senin de evladını verecek

Bilmiyorum sanki nasip etmeyecek gibi dinen kendimi çok sorguluyorum. Geçen gün arkadaşım doğum yapmıştı bebek görmeye halen gidemedim eşime gidelim dediğimde her seferinde bahane uydurdu geçen gün dedi ki sen gidelim gidelim diyorsun da ben gidemem bebek göremem dedi bu beni üzüyor lütfen beni anla dedi . Haklı buldum ve demedim bı daha

Dini açıdan kendimi çok sorguluyorum birinin ahını mi aldım evlat sahibi olamayacak kadar birinin kalbini mi kırdım da rabbim nasip etmedi diye birine bı kötülüğüm mu dokundu kocaman NEDEN ? Var kafamın içinde

Bbgmm bnmm nolur üzülme bak vakti zmnı var hayırlısı ile rabbim nasip edicek böyle düşünmen çok normal çnkü illa ki bu yolda mücadele eden insanlar böyle düşüncelere kapılabiliyor kendini bunun için suçlama bol bol dua et Rabbim den iste çok yakında o günler gelecek Allahın izniyle

Canm bnce böyle düşüneceğine bu benm bir imtihanım die düşünürsen işin içinden daha iyi çıkabilirsin isyan etme rabbim seni deniyor istemekten vazgeçme yaşın çok genç hayatı kendine boş yere zehir etmenin Bi mantıgı yok daha yolun başındasın

Bellı degıl cnm muhtemelen erken doğduğu için ama bnm güçlü kızım bunusa atlatıcak duanı esırgeme .yandın cnm ıkız cokkk zor ama tafıda cok baska Allah acılarını ıns dındırmek ıcın ıkı tavru gonderdı yenıden

Yazını gordum aynıydım 20 hfta bebek kaybı arkamdan uc eltımfe hamıle kalmıstı kafayı bozuyordum nerdeyse Allah a ınanöakran hiç vazgecmedım dua ettım tupte olsa hamıle kaldım bıtane tadıtamadım allahım sen neyı nasıp ettıysen vardır bıldıgın dedım erken dogduk ama sukur ıyıyız ınan hep

Gitmeyin canım canım bir süre böyle ziyaretlere öyleyse ve eşinin malesefki moralini sen yüksek tutmak zorundasın. Erkekler bu konularda bizim kadar güçlü değiller. Hayır hayatım eğer öyle olsa nice çöpe atılan çocuk olmazdı. Vakti gelince herşey hallolacak. Doğum ölüm ve nikah günü değişmez kuzum
Tabiki atlatacak neler atlattı cemremiz bunu da atlatacak. Her zaman duamda olacaksınız. İnşallah benim de bu defa kucağıma almak nasip olur canım

Ah alma konusu beni de çok düşündürüyor canım. İmtihanımız böyle. Sabır ve duadan başka çaremiz yok

Ah alma konusu beni de çok düşündürüyor canım. İmtihanımız böyle. Sabır ve duadan başka çaremiz yok
Canım benim kötü insanlar olsanız anlayacağım da.. siz dahi kimseye ah etmezken başkasının ahını nasıl almış olabilirsiniz? Böyle şeyler düşünmeyin. Sadece vaktini bekliyor. Çok az kaldı az daha sabır

Canım aşılama da spermi sıktıkları zaman oluşan ağrı yanmanın nedeni ne

Anne babamı hiç kırmadım bugüne kadar, eşim de öyle. Çok dua alıyoruz, ama yetmiyor demek ki. Geçen yıl bu zamanlar görümcemin hamileliğin öğrenmiştim, akşam bebişi salladık battaniyede. Çok tatlı bir kız. Ben de sanki hiç tatmayacakmışım gibi hissediyorum nedense

Olumsuzu hiç çağırma canım. Bak bu hafta enişte güzel sonucunu alınca Allah'ın izniyle inşallah Bülent bey de artık sizi davet edecek. Çok inanıyorum ben. İnşallah güzel haberler yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…