Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
En mantıklısı 😁 annem de yemeğe kalın deyince hiç ikiletmedim

Niye öyle hissettin 😁 ama koç retrosu geliyor hatta geldi artık iletişim ve rüyalar ön plana çıkacak haberci rüya dönemi ve insanlara sabırsızlık ile uykusuzluk geliyor
çünkü o enerjiyi aldım senden en iyi anlaştığım burçlardandır😁 ay rüya deme bana ben ya hiç görmem yada film gibi bilim kurgu olur rüyalarım yorulurum uyanınca. insan uykudan yorgun kalkar mı😂😂

Ahh yarasın bitanem sanada bebişlerede ben iyiyim canım artık daha az giriyorum. 3. Kez iğnemi oldum 23 ünde değerlendirmemi de yaptım bakalım Allahtan hayırlısı artık 🥰🤲🏻
Oyy canımıniçi.. Rabbim inşallah bu ayki tedavinle gebeliğini müjdelesin Rabbim bu ay sana mutlulukları müjdelesin emeklerinin karşılığını versin inşallah 😍😍😍😍
kuzu doktor bana 3 hafta 1 ay gelme dedi ama ben dayanamayabilirim bi profa gideblrm onuda ziyaret ediyim eksk kalırım snra :KK70::KK70:
Sen Dr una git hocam 2 hafta sonra, bizim de kontroller 2 haftada 1 ya.. hocam merak ediyorum Allah korusun içim rahat etsin de 😂

çünkü o enerjiyi aldım senden en iyi anlaştığım burçlardandır😁 ay rüya deme bana ben ya hiç görmem yada film gibi bilim kurgu olur rüyalarım yorulurum uyanınca. insan uykudan yorgun kalkar mı😂😂
O da boynuzlu be özmutum 😂 kaderimiz bir. Senin burcun ne ? Bu arada yükseleni doğum saatim net olmadığı için yüksel ihtimalle balık veya koç tam sınırdaki saatteym. Doğru olabilir yani

Oyy canımıniçi.. Rabbim inşallah bu ayki tedavinle gebeliğini müjdelesin Rabbim bu ay sana mutlulukları müjdelesin emeklerinin karşılığını versin inşallah 😍😍😍😍

Sen Dr una git hocam 2 hafta sonra, bizim de kontroller 2 haftada 1 ya.. hocam merak ediyorum Allah korusun içim rahat etsin de 😂
İnşallah canım haber veririm muhakak olumlu olursa 😘😍🥰

O da boynuzlu be özmutum 😂 kaderimiz bir. Senin burcun ne ? Bu arada yükseleni doğum saatim net olmadığı için yüksel ihtimalle balık veya koç tam sınırdaki saatteym. Doğru olabilir yani
hahaha gönüller bir olsun lariciimm 😂 ben de aslan 😂 evet bence kesinlikle bir yerde var koçluk ama balık ııııh cık değil koçtur o koç 😂

adam ztn bni her gördügünde paranoyakmışım gibi bakıyor :KK70::KK70:

Canım Ayşe'nin amcası vefat etti Allah rahmet eylesin o yüzden yoktu bu ara
Cakltanesi, kurslara katılıyor gün boyu
Shlls en son beyaz eşya kabusuyla uğraşıyordu yordular onu 😁

Sen dedin ya Çarşamba gidicem diye transfer için gitmiyor musun,🤔
Yok canım rahim kalınlığıma bakacak kontrol amaçlı gidicem 😂

evet evet var bizde biraz sorunlar :KK70:

ayy akşama kv gidiyorum aradı son dk yırttım :KK70::KK70::emir_bebek:

canım asma yaprağı çekti ne alaka ise
Hadi yine iyisin 😂😂 neden olacak Teo sarma yemeğe gidecek ya ondan 😂😂😂😂
Ben inofoliğe başladım kızlar kombi olanını almadım fark nedir acaba 👩🏻‍💼 buna başladım bakalım 🎉 💃🏻
Biri toz biri hap tatlım hayırlı olsun inşallah sana vesile olur gebe kalırsın 🤗💚
Yok canım rahim kalınlığıma bakacak kontrol amaçlı gidicem 😂
Tüh ya çok heyecanlanmıştım 😂

X