Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 tane var. Bugün de bekleyim. Sabır mı korku mu bilemedim😂
Ya yapppp Allah için Allah adını verdim 😂
ben 1.5 yıllık cnm, 2. evliliğim. Burası Almanya ama %50 burada.
Sana ne güzelmiş.. burda devlet minnacık destek oluyor zaten özeller de kullandırmamak için elinden geleni yapıyor
Larisaya katılıyorum cnm, korkunun ecele faydası yok :)))
Tabi yaaa Aklın yolu bir 😂
Duamdasınız sen edaecoo edaecoo ve bütün bebeğini bekleyenler. Sağlıcakla alın kucağınızaa🤲🏼
isteyenlerede rabbim en hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin🥰🤲🏼🤲🏼
Aminnn canımmm sen de zaten bliyorsun her daim dilimdesin kenke rabbim bu cuma günü hürmetine tez vakitte nasip etsin inşallah 🤗💛

olur olur neden olmasın kuzucum doğru bi tedavi ile mutlu sona ulaşırsın inşallah yeter ki allah ol desn :KK200: :dua:

inşallah balım :KK73::dua:
evet kuzucm bulantım başladı her gün olmuyor ama yokluyor bazı gün baya yogun hissediyorum.. mide ağrılarım başladı ne yesem öküz oturmuş gibi :KK16: aynen bbgm bn çkmedim lekelenme diyince kendi çağırdı mecbur gidicz ondn snra bana kesn 3 hfta gelme dick ama bn dayanabilirmiiym oda ayrı tbi :KK70::KK70: ayy deyzeleriii inşallah öyleee olur ama onlarda kuzen bekliyorlar ve hep dua ediyorlar hepinize :dua::dua::KK200::KK74:
Biz bu bulantılar için çok bekledik canımm olsun sağlıklı olsunda annesi azcık dayanır😍😍😍 bak bu hafta kıpırdamaya başlıyorlarmış gitte kıpır kıpır gör gel annesi ama 3 haftada dayanılmaz 😂😂 inşallah kuzenleride gelicek onlara kardeş olcak. Sonra artık burdan online oyunlar oynatırız onları da😂😂😂

Ya yapppp Allah için Allah adını verdim 😂

Sana ne güzelmiş.. burda devlet minnacık destek oluyor zaten özeller de kullandırmamak için elinden geleni yapıyor

Tabi yaaa Aklın yolu bir 😂

Aminnn canımmm sen de zaten bliyorsun her daim dilimdesin kenke rabbim bu cuma günü hürmetine tez vakitte nasip etsin inşallah 🤗💛
Biliyorum canım kenkem ağzına yüreğine sağlık ❤️🤗🤗🌸

Biz bu bulantılar için çok bekledik canımm olsun sağlıklı olsunda annesi azcık dayanır😍😍😍 bak bu hafta kıpırdamaya başlıyorlarmış gitte kıpır kıpır gör gel annesi ama 3 haftada dayanılmaz 😂😂 inşallah kuzenleride gelicek onlara kardeş olcak. Sonra artık burdan online oyunlar oynatırız onları da😂😂😂

Biliyorum canım kenkem ağzına yüreğine sağlık ❤️🤗🤗🌸
Ayyy sonra zaten başka hayalim olan topik var onu açacam C Capanin Gururu Teyom umu bekliyorum 😍🤗

Duamdasınız sen edaecoo edaecoo ve bütün bebeğini bekleyenler. Sağlıcakla alın kucağınızaa🤲🏼
isteyenlerede rabbim en hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin🥰🤲🏼🤲🏼
kuzummm dualarımız karşılıklı inan allahım şu mübarek günde bizleri duyup kabul etsn dualarımızı inşallah :KK200: :dua: :KK73:

X