Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayır kuzum ağrı olmuyor toplama esnasında çnkü anestezi alıyorsun ohhs olmazsan sonrası da acı çekmezsn bn çok hafif regl agrısı çektim hemencecik gçti sonra başarı şansı da her hasta için %40 ile %60 arası :KK73:
evet cnm ondan zaten doktorumuz aşılama önermedi, başarı yüksek dedi...amh düşük bende biliyorsun rezerv düşük demek , ohhs olacağımı düşünmüyorum, inş yeterince yumurtam olur, sağdan da tıkalı ya.. ordan da gelir inş yumurtalar..

evet cnm ondan zaten doktorumuz aşılama önermedi, başarı yüksek dedi...amh düşük bende biliyorsun rezerv düşük demek , ohhs olacağımı düşünmüyorum, inş yeterince yumurtam olur, sağdan da tıkalı ya.. ordan da gelir inş yumurtalar..
İnşallah kuzuşşş dualarımız kalbimiz seninle :dua:

Biz iyiyiz güzel teyzemiş . Bulunduğumuz haftaya göre artık hareket etmeye başlamış olmaları gerekiyormuş bir sonraki ultrasonda kıpır kıpır görürüz inşallah sağlıkla 😍

Yok bebeğim toplama anestezi altında yapılıyor 🤗
Ay hadi kıpırdaklar yaa yerim 🤗🤗 orda oyunlar oynasınlar kardeş kardeş usluca büyüsünler annnelerinide hiç üzmesinler 😍😍
olsun allahtan umut kesilmez aşkımm elbette olucak dğru zmanı bekliyor :KK73: evet bbgm büyüyor bu hafta biraz yaramazlık yapıyordu glba ilk defa hamiş kaldıgımdan beri bu hfta hissettm bsyler dün de yne lekelenmem oldu bugn doktora yazdım saat 2 de gidicem randevum aslında 1 nisandı ama öne geçti maalesf böyle olunca :KK16:
Doğru diyorsun bitanem inşallah yaklaşmıştır artık o doğru zaman :KK49:
Bulantı falanmı başladı kuzum. Lekelenme basit birşeydir inşallah öne çekmen iyi olmuş olsun kafan rahat olur bir ilaç falann verir doktorun. Ya üzmesin annesini miniciğim usluca durup büyüsün sabırsızlıkla birsürü teyzeside burda onları bekliyor 😍😍😍

Korkuyorum ya😊 eşim de yapma bekleyelim diyor. Igne sonrası geç adet olanlar da varmis canım ne bilim bu korkuyla bekliyorum.
Yavrukuş korkuyla bekleyeceğine pozitifse Dr a gidersin negatifse adet olacağını bilirsin bu bilinmezlik çok kötü :KK43:

Ay hadi kıpırdaklar yaa yerim 🤗🤗 orda oyunlar oynasınlar kardeş kardeş usluca büyüsünler annnelerinide hiç üzmesinler 😍😍

Bulantı falanmı başladı kuzum. Lekelenme basit birşeydir inşallah öne çekmen iyi olmuş olsun kafan rahat olur bir ilaç falann verir doktorun. Ya üzmesin annesini miniciğim usluca durup büyüsün sabırsızlıkla birsürü teyzeside burda onları bekliyor 😍😍😍
Üzmüyorlar maşallah canım 🤗 inşallah böyle güzel güzel ilerleriz

Ahahahah 😂😂😂😂 aşırı haklısın bu konuda

Ahh kenke ahh inşallahhh
Duamdasınız sen edaecoo edaecoo ve bütün bebeğini bekleyenler. Sağlıcakla alın kucağınızaa🤲🏼
isteyenlerede rabbim en hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin🥰🤲🏼🤲🏼

olur olur neden olmasın kuzucum doğru bi tedavi ile mutlu sona ulaşırsın inşallah yeter ki allah ol desn :KK200: :dua:

inşallah balım :KK73::dua:
evet kuzucm bulantım başladı her gün olmuyor ama yokluyor bazı gün baya yogun hissediyorum.. mide ağrılarım başladı ne yesem öküz oturmuş gibi :KK16: aynen bbgm bn çkmedim lekelenme diyince kendi çağırdı mecbur gidicz ondn snra bana kesn 3 hfta gelme dick ama bn dayanabilirmiiym oda ayrı tbi :KK70::KK70: ayy deyzeleriii inşallah öyleee olur ama onlarda kuzen bekliyorlar ve hep dua ediyorlar hepinize :dua::dua::KK200::KK74:

X