Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimki eltimi sevmiyor ama oglu ile arasi bozulmasin diye ses etmiyor. Bir de eltim onun oz yegeni . Yani kaynanam eltimin halasi. Akrabalik olunca da buyuk sıkıntı cektigini soyluyor. Muthis kiskanc bir kadin eltim.
Benim kaynanam da oglumun kafasini şişiriyor diyor da yok. Kadının dilinin ayari yok her yerde istediği gibi konusuyor. En iyisi mesafeli durmak ben en basindan oyle yapiyorum.

Benim kaynanam da oglumun kafasini şişiriyor diyor da yok. Kadının dilinin ayari yok her yerde istediği gibi konusuyor. En iyisi mesafeli durmak ben en basindan oyle yapiyorum.
Ben biraz iyi kalpli oldugumdan once cok verici yaklastim yasi da 27 filan galiba. Abla olmaya calistim ama sonradan onun kardes olmayacagini anlayinca agzina oturdum

Ben biraz iyi kalpli oldugumdan once cok verici yaklastim yasi da 27 filan galiba. Abla olmaya calistim ama sonradan onun kardes olmayacagini anlayinca agzina oturdum

iyi yapmışsın. Bende herkes ederi kadardir. Ne oldugunu ilk günden gösterince zaten mesafeyi seven biriyim. Merhaba nasilsin muhabbeti yeter de artar. Yarin bigun adam yerine koyup bisey anlatsam kim bilir neler cikarir.Tel numarası bile yok bende. Kiskancligindan hasedinden her ne olursa geberiyor.

Merhaba günaydın kızlar.. Hamiş anneler Bebiş bekleyenler hayırlısıyla saglıklı kucagınıza almayı nasip etsin inş rabbim. Bizlerede dualar edin bnde bekleyenler arasındayım halasize birşey soracaktım yardımcı olurmusunuz adetime 4 gün kala acık pembe akıntım geldi cok az ama 2 gün falan sürdü gecti.. 2günde adetim gecikti test yapmaya korkuyorum negatif cıkıcak diye karın agrım var ara ara geliyo sancı adet olacakmışım gibi hissediyorum bşka Bi belirtim de yok sizce yerleşme kanamasımı yoksa adetmi olucam yine

ayy çok sevinirim hem birbirimize yardımcı oluruz ama 3 çocuktan kafayı yerizz orası ayrı

Harikasın bence süper fikir. Kısasa kısas bahane çok. Eltiye bak sen...
Benmkilerin seninkilerden eksik kalır yanı yok. 2 elti 2 görümce 1 de kötü kaynana neyin içine düştüm stresinden.. neyse ben 9 embriyocuğumun hatrına stres olmamaya calısıyorum sende aynı sekilde hamilesin kafana sakın takma kuzum kötü şeyler olsa da sinirlerine hakim ol. Gerçi kaynananla problemin yoksa elti bi şekilde halledilir

kız bebişler tamam, koyun kapıya adamları H halleycik kuzum biz henüz o lükste değiliz
Ben kocama seninle işim bitti diyorum direk ciddi ciddi o da şaşkın ördek gibi bakıveriyo anama geldim zaten ayy daralmıstım artık ya
Eskiden neydi öyle yumurtlama günlerinde ayrılmıodum totosundan ahahhaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…