Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimkide dugun zamani aglardi hemencik
Esimde bikere surekli aglama annee hallosta uzuluyor demisti
Bı arkadaşım doğum yaptı annesi yanına gelmişti 1 ay önce falan doğumdan sonra enfeksiyondan hastanede kaldılar 1 hafta falan kv ona kızım kızım Derdi annesinde kayınvalidesine de hemşire şu şekilde altını temizleyin dedi demiş kv küsmüş gitmiş eşi de annesinin tarafını tutmuş derken çok üzülmüştü dedi ki lafta kızım kızımmis illa kv yapıyor demişti

Var bir tuhaflik var , net
Haha bastan eenrji alamadimm
Bosuna demiyorum tek iyi seyi kocami dogurmak die.
Eltimle kaynimi istedigi gibi ceviriyor
Ama hallos oyle degil
Hoslanmadigim seyi soylerim oyuzden sevilmiyorum
Bosver dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar
Mesela aşırı alıngan dememin sebebi kp arıyorum konuşmaya siz hep babanizi ariyosunuz beni aramiyosunuz der halbuki ararim cevap vermez telefon taşımaz
Tovbeee hem suclu hem guclu
Benimkide dugun zamani aglardi hemencik
Esimde bikere surekli aglama annee hallosta uzuluyor demisti
Esini de kendine benzetmissin kiz

Eşime demişti bı kere asya beni aramıyor diye bende eşime dedim ne zaman arasam ya başı ağrıyor ya TL yaninda yok bende kp arıyorum müsaitse istiyorum konuşuyorum eşim ondan sonra bişi demedi

Ben ona annene git ,ara sor ,ben yokken ugra derim ama yapmaz.
Bir bekar kaynim var aksam eltim diyoki
O gelini benim gibi saf sec hallos gibi uyanik secme

Ben unide part time basladim calismaya sonra hep calistim.
Herseyimi kendim yaptim sonra evlendik , esimle cogu seyi yaptik .
Sanirim buyuzden bizden hoslanmiyorlar.
Ben de senin gibiyim canim. Ben evlenirken aileme tek masrafim bana taktiklari takiydi tabiki ceyimize bazi katkilari var ama %70 ben yaptim diyelim. Oran daha buyuk de hak girmesin simdi
Ders çalışmaya çalışıyorum o yüzden sık gelemiyorum canım
Oyyy gel opsun
Eşime demişti bı kere asya beni aramıyor diye bende eşime dedim ne zaman arasam ya başı ağrıyor ya TL yaninda yok bende kp arıyorum müsaitse istiyorum konuşuyorum eşim ondan sonra bişi demedi
Bak hele bir de ara bozacak gucu yetse

Köye gidince bazen yemeği ben yapıyorum kv pilavı lapa yapıyor çok su kattığı için benimde övünmek gibi olmasin tane tane olur bana dedi ki pilav yumuşak olmamış falan diye dedim ben lapa yapamıyorum alışmışım sonra kv annesi gile yemeğe gittik pilavı ben yaptım kv annesi dedi ki asya sen pilavı güzel yapiyosun falan dedi baya aile içi kalabalıktı dışardan kimse yoktu kv abisi kardesleri falan dedim kayınvalidem beğenmiyor yaptığım pilavı dedim hiç bişi diyemedi eve giderken diyor niye öyle herkesin içinde dedin dedim çünkü öyle demiştiniz bi daha laf etmedi

anaammm sizin cepheler çok karışık

Sen olmasan onu da ezerler kiz harbi safmis
Dedim ben kendime layik elti bulurum
Buyuk bi hala var esimin diyoki ,kucuk gelin gelince sizi ezerse falan diye basladi soze ama hallos ezdirmez kendini falan diyoe.
Salakmiyim ben dedimm ,eltimide ben korurum korkmayin siz didim
Hallos yapistirdi cvbi

Ben de senin gibiyim canim. Ben evlenirken aileme tek masrafim bana taktiklari takiydi tabiki ceyimize bazi katkilari var ama %70 ben yaptim diyelim. Oran daha buyuk de hak girmesin simdi

Oyyy gel opsun

Asko çok şükür eşim arkamı tutar beni biliyor çünkü annesini de biliyor belki laf diyordur da bana demiyordur eşim

Oyyy gel opsun

Ayniyuz canimm hem okudum hem calistim hemde ceyiz aldimm .
Kardesime maddi olarak destek oldumm.
Esimin biz nisanlandigimizda okdr cok borcu vardiki onu bile adam etttim

Ahahahh cukk
Helal sana kiz optum alnindan
Asko çok şükür eşim arkamı tutar beni biliyor çünkü annesini de biliyor belki laf diyordur da bana demiyordur eşim
Bir de gelip sana anlatsan ortalik daha da bozulur esin de akilli bak begendim
Ayniyuz canimm hem okudum hem calistim hemde ceyiz aldimm .
Kardesime maddi olarak destek oldumm.
Esimin biz nisanlandigimizda okdr cok borcu vardiki onu bile adam etttim
Iste kadin dedigin cekip cevirmek dogamizda var bacim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…