Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kp yapıyor herşeyi yıllardır böyle yemek ev işleri falan hepsini kp yapıyor emekli evde 1 kaynim var oda okuyor
Iyi bari bir yol tutturmuslar yani
Kesin koydedir ondan sesi cikmiyordur ya da tez yaziyordur
Kp istemiyor birlikte oturmak sanırım kv biraz sıkıntıli ya belki anlasamayiz diye olabilir akrabalarından duymuştum eşimin
Birlikte oturmayin zaten canim inanki yuva icinde yuva olmaz illaki huzursuzluk olur

Iyi bari bir yol tutturmuslar yani

Kesin koydedir ondan sesi cikmiyordur ya da tez yaziyordur

Birlikte oturmayin zaten canim inanki yuva icinde yuva olmaz illaki huzursuzluk olur
Bazen üzülüyorum asko ya eşimde üzülüyor doğru her türlü sıkıntı illa çıkar ama bakınca hastaneler çok uzak devamlı hastaneye gidiyor araç yok servis sıkıntı derken maddi yönden de sıkıntı yaşıyorlar ya zaten kp istemiyor zaman ne gösterir bilmem tabi yalnız ikisi olmasa gene sıkıntı yoktu

Canim herkesin hakkinda hayirlisi onlar icin de kolay degil elbet ama senin yasin gencecik evliligin taptaze oyle bir yola girmemeni tavsiye ederim

En yakin arkadasim kendi annesiyle yasamayi kabullendi ve pisman oldu.
Onun yada senin zor oluuor.
Yakin bi yere tasiyabilirsiniZ belki

Canim herkesin hakkinda hayirlisi onlar icin de kolay degil elbet ama senin yasin gencecik evliligin taptaze oyle bir yola girmemeni tavsiye ederim
Hayırlısı asko dedigim gibi kp istemiyor kv tavirlarindan dolayı
En yakin arkadasim kendi annesiyle yasamayi kabullendi ve pisman oldu.
Onun yada senin zor oluuor.
Yakin bi yere tasiyabilirsiniZ belki
Seneye tayinci olacaz sanırım ona göre belli olacak zaten onlara yakın bı yere yazarız tabi çıkarsa

Allah icin ? Napiyor mesela
Esim benden once nisan atmis
Nisanlandigi kiside eltimin samimi arkadasi.
Eltimin kardesi evleniyordu kinaya hep beraber gidicektik ,sonra o kizda gelicek diyee beni aradi sebepsiz yere sen gelme duugune gidersiniz didi.
Ama kendi gittii
Bunu duyann hallos cinnet gecirdi

Evlenip bı sene sonra falandi o dönemde bi gün düğüne gittik olduğumuz yerde annem ablam ben kayınvalide vardı biz esiml altınlarını satıp araba almıştık bunu eşimin ailesi biliyordu ama ben bizimkilere bahsetmemistim çok yeniydi zaten annem dedi ki sende taksaydin takılarını dedi bende altınları bozdurup bankaya yatırdım dedim orda konu kapandı ben daha eve gelmeden eşime kp anlatmış arabayi sat altınları yap ver biz biliyoruz niye ailesi bilmiyor falan diye gelmiş sinirlenmiş söylenmiş çıkıp gitmiş evden herkesin içinde annesi sordu falan demiş halbuki kimse yoktu köşede bı kadın vardı oda duymamıştı belki

E haklisin ama yani
Cok degisik bir sey ya
Abooo kv ye bak kiz

İşin iyi tarafı benim eşim annesini bildiği için bana konusu bile acmadi eve geldim düğünden kp balkonda oturmuş kv sordum nerde diye işte boyle böyle dedi oğluyla tartıştı oğlu da kayınvalidem öyle birşey demez işi olmaz altınla sen abartiyosun falan dedi çıktı gitti dışarıya dedi . Bana hiç konusunu dahi açmadı bende açmadım açsam uzar gider gerek yok eşim ve kp bildiği için meseleyi
E haklisin ama yani

Cok degisik bir sey ya

Abooo kv ye bak kiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…