Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sabah sabah haber okuma :KK70:
sen kızsanda stres etsende baştakiler yapar yapacağını sen bebişlerin tadına bak :KK200:
Bir kizin olursa o hayatin tadini alabilecek mi? Insan cok uzuluyor. Uzulmeyen kalbi sorgularim zaten. O zihniyet de vicdan da yerin dibine batsin.
Bebislerim iyi ya cok sukur 😁

Kontrole gitmissindir diye dusunmustum demek henuz adet olmadin 🤭 Ben iyiyim, cucukler iyi ,bulanti fix .. sali gunu ebruda randevum var, bekliyoruz bakalim 😁
Gider gitmez yazıcam buraya 😅 tedaviye başlayacak mı nasıl bi tedavi olacak merakla bekliyorum 😁bu hafta hematolojiye gidebilmek için dahiliyeye gidicem. Şu pıhtılaşma olayına belki bi yorum yaparlar..

Kızceler bu gün araştırmaya takıldığım konular
1. şeker yüklemesi şartmı ?
2. Bebek bezi ıslak mendil şampuan deterjan stok başıyalım dedik eşimle ama hangi marka karar veremedim
Bence evet şart.. bunu tavsiye etmeyen bir tane bile kadın doğumcu görmedim..
Islak mendil yerine ıslatılmış pamuk kullanmanı tavsiye ederim, acil durumlar için ıslak mendil kullan bence..

Kızceler bu gün araştırmaya takıldığım konular
1. şeker yüklemesi şartmı ?
2. Bebek bezi ıslak mendil şampuan deterjan stok başıyalım dedik eşimle ama hangi marka karar veremedim
Omurcum abimler prima kullaniyordu, sonra kanz bebek bezi hediyesi geldi, kullandilar hic pisik yapmamis dokusu guzelmis sizdirma olmamis cirt kisimlarindan da memnun kaldilar kanz ile devam ediyorlar . Bebek sampuani olarak dun yegenimi yikarlarken gordum dalin vardi , yegenimin gozleri hic yanmadi birebir sahit oldum 😁 kafasinda da konak yok. Vucut yagi cansins beybi kullandilar pisik kremi bepantol . Islak mendili sok marketten bebeklere ozel olandan aliyorlar. Deterjani da yengem duru aliyor hepsinden memnunlar hic degistirmediler. Burun pisini de peceteyle temizliyorlar hic aparat kullanmiyorlar baya birsey ogrendim.

Gider gitmez yazıcam buraya 😅 tedaviye başlayacak mı nasıl bi tedavi olacak merakla bekliyorum 😁bu hafta hematolojiye gidebilmek için dahiliyeye gidicem. Şu pıhtılaşma olayına belki bi yorum yaparlar..
Bulent hocanin karisi baskentte hematolog o da prof biliyorsun dimi

Sinir krizi geciriyorum sabah sabah devletin mahfettiler ...
Nasil guzel bir gune uyanabiliriz ki bu haberlerle?
Merkez bankasi yetkilisi gorevden alinmis.. o kadar faizle olacak son nokta buydu zaten.

🤗💛😁 Gizli yaramasss

Iyi hafta sonlari yesilcim nasilsin
Faiz yükseltmekten başka ellerinde hiçbir silah kalmadı.. faiz arttırıp azıcık dolar düşmüşken böyle bir hamle yapmak.. düştüğünden daha çok yükselir pazartesi 🤦‍♀️ sen bakma o haberlere bakiimmm.. takma kafanı

Faiz yükseltmekten başka ellerinde hiçbir silah kalmadı.. faiz arttırıp azıcık dolar düşmüşken böyle bir hamle yapmak.. düştüğünden daha çok yükselir pazartesi 🤦‍♀️ sen bakma o haberlere bakiimmm.. takma kafanı
Ulke cigrindan cikti seco ben haberlere bakmadan duramiyorum bi de cok geriliyorum dogacak yavrularimiza yazik

Omurcum abimler prima kullaniyordu, sonra kanz bebek bezi hediyesi geldi, kullandilar hic pisik yapmamis dokusu guzelmis sizdirma olmamis cirt kisimlarindan da memnun kaldilar kanz ile devam ediyorlar . Bebek sampuani olarak dun yegenimi yikarlarken gordum dalin vardi , yegenimin gozleri hic yanmadi birebir sahit oldum 😁 kafasinda da konak yok. Vucut yagi cansins beybi kullandilar pisik kremi bepantol . Islak mendili sok marketten bebeklere ozel olandan aliyorlar. Deterjani da yengem duru aliyor hepsinden memnunlar hic degistirmediler. Burun pisini de peceteyle temizliyorlar hic aparat kullanmiyorlar baya birsey ogrendim.
Bilindik şampuan markaları çok kötü.. sls içeren şampuan almayın.. yağ için de parafinum liquid falan olmasın.. sıvı vazelin resmen hepsi..

Bence evet şart.. bunu tavsiye etmeyen bir tane bile kadın doğumcu görmedim..
Islak mendil yerine ıslatılmış pamuk kullanmanı tavsiye ederim, acil durumlar için ıslak mendil kullan bence..
bilemedim bu konuda 2 ye ayrılmış grup var.
mesela 1 ablam yaptırırken öteki yaptırmadı bile.
ıslak mendil genel olarak demiştim hazırlıklara başlamak için ıslatılmış mendil fikri için teşekkür ederim :KK200:

hey maşallah :KK200:
eşimde prima dedi ama ben prima ve sleepy arasında kaldım.
ıslak mendilde sleppy
bebek şampuan vücut yağ için unı baby
pişik için sudocrem
burun için apaat ablam vermişti.

Hic boyle birsey duymadim canim. Spermi aldiklari kaptan tut da yikamadan sonra icine koyduklari enjektore kadar hersey plastik. O yuzden kateterin plastik olunca ise yaramamasi mantikli gelmesi acikcasi 🤔 yine de arastiralim

Gormuyorum canim 😑 kapagi acmadan zorlanmadan gorebiliyorsan ona sevinecegiz 🤗
adet oldum malesef kuzum 🤷🏻‍♀️

Yok endokrinci olması lazım o. Aslında başkentte bi hocadan da randevu aldım ama herhalde gitmem 300 lira 🤦‍♀️
Amann nereye gidicen peki
Günaydınnnnnn :KK9::KK9::KK9::KK9: İyi haftasonları :emir_bebek:
Iyi hafta sonlari sekerim 🤗
Günaydınlar 13 saattir uyuyorum nasil doydum uykuya
😳 Masallah fistik epey yorgundun sanirim
adet oldum malesef kuzum 🤷🏻‍♀️
Hadi ya😑 kismet boyleymis insallah bu ay gebe kalirsin canim

Hizli ilerliyor sayfalar canim masallah . Sıkıntı olmamasina cok sevindim canim benim . Insallah artik guzel surecin baslayacak Rabbim ayaginiza tas degdirmeden gonlunuze sıkıntı dusurmeden gecmesini nasip etsin
Ayy canım benim güzel duan için tşk ederim inşallah canım bu yolda herkesin yarımcısı olsun Rabbim 10 gündür vakit geçmiyor bir doktora gitsem sonuçları görse tedaviyle ilgili bilgi alsaydık rahatlıcam :KK200:

X