Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu testler daha ne kadar benim duygularımla oynayacak😂😂
Sanırım bu bozuk. İlk yaptığımda c ciZgiside çok aşısı silikti sonra içini açıp kapattım kalan idrar tekrar aktı ve c ciZgisi koyulaştı. O pembelikte aktı aktı cye yaklaştı sonra geri uzaklaştı orda kaldı 😂😂😂
Damlayı mi çok damlattin acaba canım

Aynen canim en temizi popoyu yikamak. Elimden geldigince de oyle yapmayi dusunuyorum. Umarim cok cok hassas ciltli olmaz bizim bebeler kuzu. 😀
Insallah canimm hassas ten bebeklerde zorluk cikarabilir 😍 bizimkiler akilli olacaklar 🤗
İğne yüzünden oldu ama benım canım baska sorunum yoktu rahmimde bende anlayamadım ama resmen 2ay tedavım yok cunku 15gündürmreglıyım ne zaman yıkanıcam da ne zaman adet olucam dogum kontrol verdı
Cok gecmis olsun hayatim insallah kisa surede gecer
Merhaba tatli kiz💎
Devlet hastanesinde dahiliyeye gidicem onlar da şehir hastanesinde hematolojiye sevk ediyormuş. İlgilenmezlerse başkent e giderim, randevumu iptal etmedim henüz 😁
Devlethastaneleri cok kalabalik olmaz mi canim bir de pandemi var insallah ilgili birilerine denk gelirsin
LaRisaCca LaRisaCca merhaba canım. Ben adet oldum bugün salı günü gideceğim doktora dicem çarşamba yapsın ameliyatı perşembe cuma izin alırım cumartesi pazarda dinlenirim diye düşündüm bakalım doktora uygun olacakmı. Sence doktor bana da 2 ay korunmami söyler mı bazı yerlerde histereskopiden sonra iki ay korunmalı diyor ama doktor hiçbirşey demedi bana sadece dedi operasyondan sonra 6 ay kendin denersin olmazsa rahim filmini öyle çekeriz dedi
Canim hadi hayirli olsun eger doktorun gunu uygunsa kabul eder. Bence korunma verecektir ve o korunmadan sonra 6 ay sen deneyeceksin.
Kızlar bu testler daha ne kadar benim duygularımla oynayacak😂😂
Sanırım bu bozuk. İlk yaptığımda c ciZgiside çok aşısı silikti sonra içini açıp kapattım kalan idrar tekrar aktı ve c ciZgisi koyulaştı. O pembelikte aktı aktı cye yaklaştı sonra geri uzaklaştı orda kaldı 😂😂😂
Kuzu ama kan negatif cikti ya 🤔

Insallah canimm hassas ten bebeklerde zorluk cikarabilir 😍 bizimkiler akilli olacaklar 🤗

Merhaba tatli kiz💎

Devlethastaneleri cok kalabalik olmaz mi canim bir de pandemi var insallah ilgili birilerine denk gelirsin

Canim hadi hayirli olsun eger doktorun gunu uygunsa kabul eder. Bence korunma verecektir ve o korunmadan sonra 6 ay sen deneyeceksin.

Evet kuzu bozuk bence zaten bu test imkanı yok cünkü c cizgisi sipsilikti başta. İçini açtım kapattım kalan idrar tekrar aktı c koyulaştı. Sonra o pembelik gezdi cye yaklaştı sonra uzaklaştı orda durdu. Ya bızuktu ya ben açığ kapatınca bozdum 😂😂

Merhaba tatli kiz💎

Inşallah vermez ya son adetim olur inşallah hayırlısıyla ama benim sorun rahim içinde değil rahim ağzında dedi

Evet kuzu bozuk bence zaten bu test imkanı yok cünkü c cizgisi sipsilikti başta. İçini açtım kapattım kalan idrar tekrar aktı c koyulaştı. Sonra o pembelik gezdi cye yaklaştı sonra uzaklaştı orda durdu. Ya bızuktu ya ben açığ kapatınca bozdum 😂😂
O zaman bozuk demekki

LaRisaCca LaRisaCca merhaba canım. Ben adet oldum bugün salı günü gideceğim doktora dicem çarşamba yapsın ameliyatı perşembe cuma izin alırım cumartesi pazarda dinlenirim diye düşündüm bakalım doktora uygun olacakmı. Sence doktor bana da 2 ay korunmami söyler mı bazı yerlerde histereskopiden sonra iki ay korunmalı diyor ama doktor hiçbirşey demedi bana sadece dedi operasyondan sonra 6 ay kendin denersin olmazsa rahim filmini öyle çekeriz dedi
Bana 2 ay korunma verdi ilk adette çok ağrım oldu 🤦‍♀️ ikinciyi bekliyorum

Biz de iyiyiz tatlim. Biraz temizlik yaptim. Uzandim simdi. Sutlu kahve iciyorum 😁

😂😂 Deliiii . gecmis olsun bitanem. Insallah bu ay gebe kalirsin 🤗

Ayyy zarif cim yaaa 🥰🥰🥰 harika haber masallah bebislereee . Simdi sana kavusmayi bekleyen bebisleri teslim almakta sira cok sukur Rabbim bugune de getirdi 🤗🤗

Kist cok can sıkan birsey ya..
Sorma larim yaa cok sagoll 😍aslında baktıgında cok sey yasamıs gibi ama baktığımda da kısacık zaman içerisinde embriyolarm oldu keske daha önce yaptırsaydım diyor insan . İnsallah hemen transfer sürecine geçeriz de sağlıkla tutunur bebişlerim 🤗

Keske gercek olsa 🤗
Inşallah vermez ya son adetim olur inşallah hayırlısıyla ama benim sorun rahim içinde değil rahim ağzında dedi
Hayirli si olsun canim hakkinda 🤗

Sorma larim yaa cok sagoll 😍aslında baktıgında cok sey yasamıs gibi ama baktığımda da kısacık zaman içerisinde embriyolarm oldu keske daha önce yaptırsaydım diyor insan . İnsallah hemen transfer sürecine geçeriz de sağlıkla tutunur bebişlerim 🤗
Insallah Canim benim 🤗

Kızzlar hastaneden geliyorummm 💃
Embriyolog ile görüştük. Hemde muayene oldum muayenem gayet iyi hastalık geçmiş sadece kabızlık kaldı.
5.güne giden 9 tane kaliteli embriyom donduruldu bugun 😊 doktor kaliteleri gayet iyi dedi. Bebişlerimi 2 şer şekilde kaplara koymuslar. Sadece bitanesi tek kaptaymıs 😊
TRansfer tarihini daha görüşmedik önce adet olayım sonra karar verilecek
ayy maşallah ne güzel olmuş ya 😍😍😍 hayırlısıyla transferini ol da tutunsunlar kucağına al sağlıkla inşallah 🥰🥰
Bana 2 ay korunma verdi ilk adette çok ağrım oldu 🤦‍♀️ ikinciyi bekliyorum
Sizde perde mı vardı histeroskopi oldunuz ?

X