Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A
AllH razı olsun bacım sen nslsn bebişimiz nsl
Son kontrolde ikisi de iyiydi hamd olsun yarin ve pazartesi dr kontrolumuz var insallah yine guzel haberlerini alirim onlari iyi gorurum . Ben iyiyim canim sadece bulantim cok, koku hassasiyeti cok .. sikayetci degilim rabbim saglik versin , yuvarlanip gidiyoruz 😁

Aaa anladım canım benim ilk başlarda acıyodu çok ama şimdi alıştı sanırım. Birde annem sağolsun yanlış yapıyosun sen iğneyi dedi bana iki parmağımla etimi sıkıştırıyodum yaparken ama derin gevşek kalıyo iğne batamıyo dedi. Şimdi işaret ve baş parmağımla derimi geriyorum iyice iğneyide kolonya kuruduktan sonra dik batırıyorum hiç hissetmiyorum. İlacı 20 ye kadar sayıp yavaş yavaş veriyorum. İlk iğnemi doktor yapmıştı 2 sn de yapmıştı o acıyı anlatamam bağırsaklarımı deldi sanmıştım 🙄
benim eşim vuruyor. hastanede yatınca hemşire vurdu 3 gün kolumu zor hissettim. dedim eşim daha iyi vuruyor.

Gunaydin yesilcim
Evet mesela suanda var. Her sabah fix oluyor. Lekelenme yok ama agri var. Kahverengi olmasi iceride gorulen o kanama alaninin oksitlenip disari cikmasindan, iyi birsey. Hersey yoluna giriyor demekki annesi 🤗

Ay masallah canim ya 2. Trimester gebeligin en guzel zamanlaridir keyfini cikar 🤗 insallah ben de ne bulsam agzima atacagim doneme gelirim biran evvel 😂
Gelirsin gelirsin. Tost bağımlılık yaptı bende sadece kaşar yiyebiliyodum geri kalan tüm peynir zeytin domates dahil kokuyodu. Biraz salça sürüyorum kaşar koyup basıyodum. Birde patates haşlayıp yoğurtla yiyodum yada limon sıkıyodum üzerine. Birde ıceberg salatası yapıp içine yeşil ekşi elma doğruyodum minik minik öyle böyle iyi olmuyo 😅 az kaldı 1 ay sonra bu rutine geri dönücem bende

Gelirsin gelirsin. Tost bağımlılık yaptı bende sadece kaşar yiyebiliyodum geri kalan tüm peynir zeytin domates dahil kokuyodu. Biraz salça sürüyorum kaşar koyup basıyodum. Birde patates haşlayıp yoğurtla yiyodum yada limon sıkıyodum üzerine. Birde ıceberg salatası yapıp içine yeşil ekşi elma doğruyodum minik minik öyle böyle iyi olmuyo 😅 az kaldı 1 ay sonra bu rutine geri dönücem bende
Dun bi tane ceyrek iceberg yedim kizzzz 😂😂😂 suan gormek bile istemiyorum 😂😂 kitir kitir iyi gitti . En basta ben de sadece kasarli tost,haslanmis patates yogurt,makarna yogurt,ekmek arasi domates peynir yiyebiliyordum simdi yine birseyler yiyorum 2-3 lokma ama sonrasini ne sen sor ne ben soyleyeyim

X