Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allahtan ümit kesilmeli sperm 72 saat yaşayabiliyormuş belki bi yolunu bulup girmiş olabilir. Ama kuzum hayırlısıyla olsun belki histereskopi olması iyi olacak hiç korkulacak bisey değil bak dikiş kesik falan yok basit bi operasyon allah beterinden korusun
Kesilmez yazacaktım kesilmeli diye gitmiş 🤭

Boswer yaaaa, enn guzeli.kendileri gelip karnimiza konsunlar biz burdayiz desinler. 😁 biliyosun o ay hiiiccc ovulasyon, pik , gebelik test ugrasmamistim, banane. 🤭🤭🤭🤭insaallah buay da seninki anlar , Annem artik pas wermeyecek gideyim kuş gibi yuwama konayim der💕🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲gebelik testi de yapma 😉
İnşallah canım yapmıyorum ya olursa belli ediyor kendini her türlü😂

Nasipse Doğumdan sonra hiç gelmesin canım sana baş belası. Benimkine benziyor sendeki de. Allah uzak etsin bizden 🤲😍
Aminnn aminn insallah kuzum 😂
Kızlar iyi akşamlar ya ben cleocinvajinal krem ve antibiyotik kullanıyorum ya adetimede 6 gün var ama bugün kasigimda sanki ağırlık var gibi batmalar oluştu yuruyemedim okulda iki buklüm oldum sonra gecti eve geldim carsiya gittim baktim ordada ayni oldu yolun ortasinda duraksadim ya gaz sancısı falan da oldu bu ilacın yan etkisi mı acaba
Sanmam canim usuttun belki de
Sessizce okuyup geliyomm aplaa
Olaylara karismiyorum🤣
Aferin bebegim 😂
İnşallah canım yapmıyorum ya olursa belli ediyor kendini her türlü😂
Seninkini 9 ay sonra aniden ortadan kaybolursan anlariz 😂

Allahtan ümit kesilmeli sperm 72 saat yaşayabiliyormuş belki bi yolunu bulup girmiş olabilir. Ama kuzum hayırlısıyla olsun belki histereskopi olması iyi olacak hiç korkulacak bisey değil bak dikiş kesik falan yok basit bi operasyon allah beterinden korusun
Amin amin Allah beterinden korusun, çok teşekkür ederim desteğiniz için, insan yine de istiyor her ay her ay umitleniyoruz, Allah hayırlısını versin hepimize 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar çok acil sorum var. Lütfen bilen cevap yazabilir mi? Igneden sonraki 12. Ve 36. Saatleri değerlendirdik. Doktor 2 gun ara verip 2 gun daha deneyin dedi. Ama catlama olduysa bile gecti diye düşünüyorum yanlis miyim?
İcerde spermler uzun sure yasiyorlar.
12 ve 36 saati degendirdikten sonra
Kacinci gun degerlendrdiniz?

Kızlar çok acil sorum var. Lütfen bilen cevap yazabilir mi? Igneden sonraki 12. Ve 36. Saatleri değerlendirdik. Doktor 2 gun ara verip 2 gun daha deneyin dedi. Ama catlama olduysa bile gecti diye düşünüyorum yanlis miyim?
Canim 24-40 saat arasinda catliyor oncesinde degerlendirmenin sebebi iceride sperm bulunsun diye 36. Saatte de zaten catlamayi yakaliyosun 2 gun sonra tren kacmis olacak yumurta 24 saat canli kaliyor

Canim 24-40 saat arasinda catliyor oncesinde degerlendirmenin sebebi iceride sperm bulunsun diye 36. Saatte de zaten catlamayi yakaliyosun 2 gun sonra tren kacmis olacak yumurta 24 saat canli kaliyor
Yani boşa mi igne oldum ben. Saat 1 de igne vuruldum. Gece 1i ve ertesi gun 1i degerlendirdik. 2 gun boş olsun sperm olsun diye dedi.

Yani boşa mi igne oldum ben. Saat 1 de igne vuruldum. Gece 1i ve ertesi gun 1i degerlendirdik. 2 gun boş olsun sperm olsun diye dedi.
Igneyi olduktan sonraki zaman icin konusuyorum igneyi vurmasan yumurtanin catlayacagi saati ben nerden bileyim kiz 😂

Cuma igne yapildi. 12. Ve 36. saati dgeendirdik. Sonraki 2 gün boş dedi doktor. Yani degerlendirmedik. 2 gun daha degerlendirin dedi. Yumurtlama gecti gibi geliyor bana.
36. Saatti degeerlendirmissin ztn
Sonrasinda gun asiri olmus
Endiselenme 🥰

Sen sag salim geldin ya sukur 😂
Haha laris dondum kuzum
En fazla bana atlet donn kacak sigara getiridiniz🤣

Walla kafayi yicem ovulasyon testi de belli degil artik
Canim sorun su bak
Cuma igne yapildi. 12. Ve 36. saati dgeendirdik. Sonraki 2 gün boş dedi doktor. Yani degerlendirmedik. 2 gun daha degerlendirin dedi. Yumurtlama gecti gibi geliyor bana.
Yani igne yapmissin ve sonrasindaki sureci soruyorsun . Ben de sana diyorum ki igneden sonraki 24-40 saat arasinda yumurta catlar. 12. Saatte iceride hazirsa sperm olsun diye birliktelik oldu 36. Saatte yumurta catlamis olacagi icin oldu. O 36 saatten sonraki 24 saat yumurta canli yani sansin devam ediyor 1 gun boyunca ama sonra is isten gecer

Ayyyyy senin tuttu hamilesin👏🏻😍tebrik ederim uzuuun zaman oldu girmiyorum kendi halimde takılıyordum seni ve arkadaşları merak ettim doğrusu çok sevindim sağlıkla al kucağına inşallah
Canimbenim hosgeldin nerdesin sen ya 🤗 evet cok sukur hamileyim darisi tum isteyen bekleyenlere olsun insallah tez vakitte
Sevappp burdaa yaban ellere dusmusum🌸
Yapacaz bi ablalik tabi merak etmeyesin 😂

X