Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çalışmalara devam durmak yok

İnşallah canım. çok şükür iyiyim bende. randevu gününü bekliyorum sabırsızlıkla

Ben kalp atışlarını duydum canım ..tekrar 25 Mart kontrolüm..Lekelenme devam ediyor bir de kanama alanı gördü doktorum dinleniyorum randevu gününe kadar
aman aman dinlen canm dkkt et kndne bi iş yapma bnde bir daha olmadı şimdilik çok şükür kanama alanıda görmediler inşallah seninde kesilir bi an önce

aman aman dinlen canm dkkt et kndne bi iş yapma bnde bir daha olmadı şimdilik çok şükür kanama alanıda görmediler inşallah seninde kesilir bi an önce
Amin canım inşallah kesilir rahatlarım ben de ..sen kan sulandırıcı iğneye doğuma kadar neden devam edeceksin pıhtılaşma mi çıkmıştı testinde ?

ohh miss mide bulantın oldu mu kuzu iyisindr inşallah bugn hemen bsyler atıştır miden boş kalmasın

Amin canım inşallah kesilir rahatlarım ben de ..sen kan sulandırıcı iğneye doğuma kadar neden devam edeceksin pıhtılaşma mi çıkmıştı testinde ?
yok bbgm ama öle dediler hemşireler ama bakarsn doktor bıraktırır cuma günü ne dicek sabırsızlıkla bekliyorum

Evett kuzumm isteyyimmmm
5 nisandaki randevumu 29 marta aldik boşluk olmuş
Moral oldu azcik

Bende de kanama alanı var Ama dışarıya kanama olmadı hepimizin değişik değişik Ah bir de bebeğimi sağlıklı pıtpıt görsem rahatlayacağım Çarşamba dualarınızı bekliyorum randevum 5te

Çalışmalara devam durmak yok
Iste bekledigimiz enerji. Helal olsun sana kiz
İnşallah canım. çok şükür iyiyim bende. randevu gününü bekliyorum sabırsızlıkla
Ayy rabbim hayirlisini nasip etsin heyecanli bir ay olacak bu ay
ohh miss mide bulantın oldu mu kuzu iyisindr inşallah bugn hemen bsyler atıştır miden boş kalmasın
Cok az oluyor,gidiyor tekrar oluyor cok dengeli degil canim ,atistirdim tatlim
Evett kuzumm isteyyimmmm
Moral oldu azcik
Hayirli isler kuzu
Bu ayyyyy

yok bbgm ama öle dediler hemşireler ama bakarsn doktor bıraktırır cuma günü ne dicek sabırsızlıkla bekliyorum
Benim testim de normal çıktı ama başlattılar ve 12.haftaya kadar kullan dediler.sonrasında bırakacağım bakalım.Saat kaçta yapıyorsun iğneni ben öğlen 12 de yapıyorum

Geçmiş olsun canım , bazen de vücut kendisi tolere ediyormuş kanı o daha iyi tabii..hiç
Endişelenme duyacaksın inşallah güzel haberini de alacağız

Canim benim ilk ikiz gebeligimde kanamam oyle lekelenme gibi degildi her gelmeye yarim cay bardagi 1 cay bardagi geliyordu. Kan degerlerim 12 lerden 7 ye dustu. Ben 2 ay hastanede yattim. Kan takviyesi bile aldim demir serumlari yeterli gelmeyince. Herkes bilir topikte. Ama saglikli olan bebegim bundan hic etkilenmiyordu gelisimi cok iyi ilerliyordu. O yuzden tedirgin olma. Cok sukur rahminde sekil bozuklugu yok, bebekte pr yok. Sen sadece bu kanama alani iyilesene kadar dinlen, cinsel perhiz vermistir zaten dr un munasebeti kesin,beslenme cok onemli sonra hersey cok yoluna girecek

Evett kuzumm isteyyimmmm
Moral oldu azcik
ayy süper haber iyi olmuş
o kanama alanı kapanır kuzucum mrk etme dışarı olmuyorsa da iyi birşey aynen hiç birimiz aynı değiliz bak görüceksin annesi sen bnden önce görcen bak bnm cuma günü tbi cnm her daim dualarımzdasınız
Benim testim de normal çıktı ama başlattılar ve 12.haftaya kadar kullan dediler.sonrasında bırakacağım bakalım.Saat kaçta yapıyorsun iğneni ben öğlen 12 de yapıyorum
genelde veriyorlar tüp olanlara kuzu ama blmyrm LaRisaCca kullanmadı .. bnm birde kimyasalım var ya görcz bakalm cuma ne diyecek ilaç bırakımı yaptırcklar ama hangisini bilmyrm

Sanirim bende pihtilasma ile ilgili risk olmadigindan vermedi canim

Aynn canim 1 hafta daaha az beklerim
Buda daaha az stres

LaRisaCca acaba ne zmna kdr yasak fıtı fıtı
Iskenderundaki dr um fiti fiti yasak degil dedi ama tabi ben bunu esime soylemedim gebelik boyunca bile yasak olabilirmis gidisata gore yonlendirecek dr dedim
Adanadaki dr 10. Hafta bitene kadar dedi kuzus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…