Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim canım bu ay hiçbirşey yapasım gelmiyor ayların yorgunluğu var sadece ilaçlarımı içiyorum bıraktım öyle tüpün verdiği rahatlık var sanırım
Tupe baslarken ben de oyle hissettim. Amaaann dedim zaten tup yapicAm kendimi yormicam kafayi dinlicem 😁

en son cuma günü gittim deyzesi gördük çok şükür bu cuma da kalp atışı için gidicez bakalım kısmetse inşallah iyidir herşey yolunda ilerler :dua: sen tahlilleri naptın
Oymaşallah minnoşuna izin alıp veremedim hala 🙈 habire izin aldığım için ama cuma halledicwm inşalllah 🤭😬

Yok telefon şarjdaydı ancak yazdım. Sonra da eşime kazak almıştım 2 tane, birini beğenmedi değişmeye gittik. Yürüyüşü de aradan çıkardık 😂geldim yemek yaptım. Gün bitti. Akşam da ders çalışırım
Sen tüp yaptırdınmı canım, gözdenmi kaçırdım okumamış olabilirim merakettim

Van da yasiyorum,boyle yardimci olarak ne kullanabilirim onu da bilmiyorumki nasil ogrenebilirim de🤷🏽‍♀️
Çok geçmiş olsun öncelikle 🙏 konuyla alakasız ama Van'da olduğunuz için size sormak istedim. Van'da yaşayan kimseye ulaşamadım. Gittiğiniz doktor veya bildiğiniz başka doktorlardan labioplasti ameliyatı yapan var mı? Hakkari'den vana o ameliyatı olmak için geleceğim ama güvenebilecegim bir doktor bulamadım.

Ama bir de Allah eksikligini gostermesin senin evladin var kuzum oyle de dusun🤗 bak biz hala debeleniyoruz
çok şükür canım onun için her gün şükrediyorum ama hamilelik doğum çok ayrı çok güzel bir duygu☺️ Allah tüm isteyenlere nasip etsin kucağını boş bırakmasın inşallah🤲🏻
Gecikebilir canim 20 gune olmayanlar da oluyor

Ayyy :KK76:
hayırlısı olsun bakalım ne diyim
Evet benimkide ilk. Adetin 5 gününden itibaren 5 gün 2 doz klomen. Vücuda ostorojen salgılamasi için Climera bant kullandım. 1 Mart'ta da iğne yaptım.
bende 1martta oldum iğnemi bakalım hayırlısı olsun canım beklemedeyim.

Geldim bebegim izmirdeyim, sabahta aşılamanın 14. Gunu adet oldum😬
Yarın sabahtan hemen hastaneye gideceğim ikinci aşılama daha yüksek ihtimal diyorlar demi biraz moral fena olmaz😂😍
Hadi yaa 😑 tedavi ilerledikce ihtimal artar diyorlar ama hayatim asilama da normal iliski gibi dogal dollenme oldugundan ihtimal yuksek degil bunu biliyorsun degil mi

çok şükür canım onun için her gün şükrediyorum ama hamilelik doğum çok ayrı çok güzel bir duygu☺️ Allah tüm isteyenlere nasip etsin kucağını boş bırakmasın inşallah🤲🏻

Hayırlı müjdeli haberler alırız inşallah canım.

Tabiki canim benim 💛 anne olmak tum dislerin hakki. Kac evlat istiyorsan rabbim nasip etsin 🥰 her gebelik ayri bir heyecan ayri bir ozlem ayri bir guzellik

@melinda- hamilemisin canim hayırlı olsun.
Ben ögun özel doktora da gitmiştim 5+6 çıktı kalp atışı gözüktü tekrar devlete gittim radyolojiye çıktım duyduk kalbini. Ordasa 6+2 çıkmıştı
Kiz ben bu msj i gordum bi yerde 😂😂😂😂 hamilesin sandim 😂😂😂😂😂
Yok değilim canim insallah Allah soyletmistir 😁💗 nerden böyle birşey aklına geldi kız 🙈

ben de peşine verdim, bakıyorum bir şey yok. Dedim nerden öğrendi bu LaRisaCca LaRisaCca

Bilmiyorum ki :KK70: LaRisaCca LaRisaCca sen çok yaşa hayırlı sağlıkli yaşa emi :))💋
Siz de cok yasayin kizlar 😂 insallah rabbim nasip edecek olsun H M cim sana da teo ma da 🤗

X