Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kuzu proluton daha etkili imiş ama buda onunla aynı içerik hemen hemenn işte onu kalp atışı duyup bırakırız demişti bakalm lekelenme oldu ya bıraktırcak mı bilmyrm
Canim onun lekelenmeyle ilgisi yok hatta lekenin artmasinin onunu kesmistir rahmin kasilmasini engeller o yuzden sanmam biraktiracagini
Canimm peki adet belirtisi gibi belirtiler oldu mu kasık bel ağrısı falan ?
Evet canim oldu fakat ayni anda birkac kisi gebe kaldik burada ve hicbirimiz ayni degiliz. Bende bulanti var diger arkadaslarimda yok kimimizin hicbir belirtisi yok kimimizin bel agrisi yok kasik agrisi var filan.. yani bunu baz alma

İşte ondan dedim kuzu lekelenme yi durduruyor cnkü direk sordu vuruluyor sun demi ihmal etmiyorsun die evet dedm devm ediyorum bnde öyle olunca vazgecicek die düşünüyorum en azından dedigin gibi 10.haftaya kdr

Of yaaaa saat daha 22:06 kız sabah nasıl olacak sen birde bu heyecanla yaptigim testten tek çizgi çıkarsa beni gör salya s..muk gelirim yaniniza

İşte ondan dedim kuzu lekelenme yi durduruyor cnkü direk sordu vuruluyor sun demi ihmal etmiyorsun die evet dedm devm ediyorum bnde öyle olunca vazgecicek die düşünüyorum en azından dedigin gibi 10.haftaya kdr
Canim hayir lekelenmeyi durdurmasi demek kanamanin olmamasi demek. Gebeligimizin boyle gecmesini istiyoruz bu sebepten onu vurman belki de olasi bir dusugu engelledi o lekelenmede o yuzden kesin devam eder.
Of yaaaa saat daha 22:06 kız sabah nasıl olacak sen birde bu heyecanla yaptigim testten tek çizgi çıkarsa beni gör salya s..muk gelirim yaniniza
Oooo aylarca oyle gecti bizimde ama hic yilmadik sen de yilmayacaksin cero bu ay degilse bile en yakin zamanda muhakkak olacak

Canim tedavin hayirli olsun insallah bu ay gebe kalmissindir. Biz burada 14. Gun erken gebelik testiyle cok silik cizgiyle gebelik ogrenen arkadaslar gorduk o yuzden o ihtimal hep var canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…