Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu bana glba karından vuruldugum iğneyi bıraktırcak öle söylemişti bakalım ne dicek

LaRisaCca ,oyle bizim bebelerin hesabini yapmak kolay degil sen 8 dersin 6+5 oluruz . Ocaktan sayarsin 7+4 oluruz.
Heee analari gibi bu bebisler
Kizlar, benim tup baby degil ama, benim dr. 2haftaya kadar sorun yok, onlar ilerleyyen haftalarda acigi kapatiyolar dedi.
Evet kuzum ben de oyle biliyorum aradaki acik hemencik kapanir 2. Ayda
Evett aynen öyle hamilesin tiksinirsin diye yazmak istemedim hissediyorum hemen bakıyorum su gibi bir akıntı renksiz kokusuz
Hemen sabah test yap cero cum tamam mi ben uyanana kadar yapmis ol

Olsuunnn , hamileyim ben. o yaziya aserdim iste.
G Ü N O
Bebegimmmmm asermis hamiskoyu kirmayacaktim heralde
Kuzu bana glba karından vuruldugum iğneyi bıraktırcak öle söylemişti bakalım ne dicek
O ne ignesiydi karindan olan canim kan sulandirici mi
Zamane cocuklari, bizi simdiden alistiriyolar , kafalarina gore hareket etmeye
Hep folikasitin yuzunden bunlar

Zamane cocuklari, bizi simdiden alistiriyolar , kafalarina gore hareket etmeye
Folik asit bebeleri bugün eltim aradı sevdiğim olan ama gelinleri hamile imiş regl tarihi benden 4 gün sonra bir daha olmamış daha doktora dahi gitmemiş yeni kan testi yaptırmış folik asit dahi almamış doktordan randevu almış 2 hafta sonraya yani bebek resmen 8.haftasında Olcak bnde dedim ne kdr rahat biz geberiyoruz doktora gitmeye folik asit bari alsın içsin dedm

Heee analari gibi bu bebisler

Evet kuzum ben de oyle biliyorum aradaki acik hemencik kapanir 2. Ayda

Hemen sabah test yap cero cum tamam mi ben uyanana kadar yapmis ol
Kız dur zaten kendimi zor zabdediyorum sen iyice heyecanlandirma beni bu sabah bana nasıl olur bilmem gece bitmek bilmez

G Ü N O
Bebegimmmmm asermis hamiskoyu kirmayacaktim heralde

O ne ignesiydi karindan olan canim kan sulandirici mi

Hep folikasitin yuzunden bunlar
Aynı anda folik asit yazmışız yok bbgm prolutex progesteron içerikli iğne kan sulandırıcı doguma kadar kullancksn dedi hatta rapor çıkarıcaklar işte

Bnde bu ara erkenden geçiyorum yataga sabahın fecirinden de kalkıyorum herşey yolunda mı belirti aramayı bıraktın umarım
Bir sıkıntım olmadı inşallah herşey yolundadır bekliyorum işte belirti de aramıyorum bezdim artık
sanırım çarşamba duymam ya da görmem lazım

Bir sıkıntım olmadı inşallah herşey yolundadır bekliyorum işte belirti de aramıyorum bezdim artık

Ohh çok şükür bezmiş olmana sevndm belirti aramana gerek yok bbgm inan herkesin bir olmuyo keyfini çıkar bence

O eltin algi yaratmaya calisiyor. Yani gelinleri dr a gitmiyor ya gerek yok duygu da gitmesin zirt pirt gerek yok. Sen mesela desenki ,bugun gittin ornegin dr a ve doktor haftaya yine gel dedi kaynanangil filan eltinin bu konusmalarini duyunca kizim sen niye surekli dr a gidiyosun ozel hastane sonucta bu gerek yok bu kadar masrafa bak eltingilin gelini 2. Ayinda ilk defa gitti gibi.. ben o eltiyi doverim
Kız dur zaten kendimi zor zabdediyorum sen iyice heyecanlandirma beni bu sabah bana nasıl olur bilmem gece bitmek bilmez
Ay yoook beni herkes bilir test sart

Yok bbgm öyle Bi insan degl kız bilgisiz beni oda yanındayken aradılar değeri baya yüksek çıkmış dış gebelik olabilir mi die şüpelenmişler bnm değerlerimi sordular karşılaştırma için oradan konu açıldı dedim madem şüpelendin ee Müslümanın cocugu ne die hastaneye gitmiyorsun dedm oradan eltim sabahtan beri anlatıyorum birazda sen söyle gitsinler artık daha devlet hastanesinden 2 hafta sonrasına randevu almışlar dedi folik asit bile içmiyor üstelik dedi sonra kızı tlfna aldm konuştum yarın özele gidicek

Aynı anda folik asit yazmışız yok bbgm prolutex progesteron içerikli iğne kan sulandırıcı doguma kadar kullancksn dedi hatta rapor çıkarıcaklar işte
Prolutex proluton ile esdeger sanirim. Ben onu kalcadan vuruyordum o yuzden aklima hic gelmedi

Gor annesi gorr ultrason fotosunu bekliyoruz heyecanla

E be duygus boyle anlatmadin ki oyle dusunmeyeyim

Prolutex proluton ile esdeger sanirim. Ben onu kalcadan vuruyordum o yuzden aklima hic gelmedi

Gor annesi gorr ultrason fotosunu bekliyoruz heyecanla
Evet kuzu proluton daha etkili imiş ama buda onunla aynı içerik hemen hemenn işte onu kalp atışı duyup bırakırız demişti bakalm lekelenme oldu ya bıraktırcak mı bilmyrm

Canimm peki adet belirtisi gibi belirtiler oldu mu kasık bel ağrısı falan ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…