Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
maalesef görünmüyordu canım. Üzme kendini. Rüyalar maalesef bilinç altı çoğunlukla. Daha çok gençsin. Duygularını anlıyorum, biraz sabır canım. :KK200:
😔 biliyorum çok gencim yolun daha çok başındayım ama beynim bilinçaltım hayatım çöktü resmen önceden ben cıvıl cıvıl bir kızken düşünmekten yaşlandım yoruldum yemin ederimki ben bu hamilelik konusunu kapatmak istiyorum hayatımdan da silmek istiyorum dükkanda oturdum hüngür hüngür ağlıyorum eşimede zarar veriyorum 😔 kızlar kendinize iyi bakın hesabımı kapatıyorum Allaha emanet olun inşallah kaderiniz güzel olur hepiniz dualarımdasınız

Ayy şakaaaaa ne zmn yapmşş kaç haftalıktı yaa 🤩🤩🤩 M Muallimezzz canm çok sevindim Allah analı babalı büyütsün inşallah rabbim acılarını göstermesin 🤩😘
Kuzum cuma günü doğum oldu çok şükür sıkıntımız yok cumartesi taburcu olduk her şey yolunda çok dua ettim sizlere 😍

Canim muallimez in aldigi sanirim ikizler icin detayli ultrason fiyatiydi. Ben baska aciklama goremiyorum. Dun baska bir ikiz annesi arkadasim ile gorustum. Dogumunu da ebru yaptirdi onun acibademde. Aralikta 650 vermistim en son dedi muayene icin . Fiyat guncellemesi var mi bilmiyorum dedi. Bana ozel oldugunu sanmiyorum. Arkadasim da ayni odemeyi yapmis.

Canim kasik agrisi ve gogus hassasiyeti devam ediyor. Bugun normal ev yemegi yedim yiyemiyordum onceden hic mide yanmam olmadi .
Evet canım ben ayrıntılı ultrason için fiyat almıştım ikiz gebelik

😔 biliyorum çok gencim yolun daha çok başındayım ama beynim bilinçaltım hayatım çöktü resmen önceden ben cıvıl cıvıl bir kızken düşünmekten yaşlandım yoruldum yemin ederimki ben bu hamilelik konusunu kapatmak istiyorum hayatımdan da silmek istiyorum dükkanda oturdum hüngür hüngür ağlıyorum eşimede zarar veriyorum 😔 kızlar kendinize iyi bakın hesabımı kapatıyorum Allaha emanet olun inşallah kaderiniz güzel olur hepiniz dualarımdasınız
kuzum ya ne desek de teselli olmazsın biliyorum. Rabbim gönlüne ferahlık versin

X