Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkuyorum ya olmazsa diye ne biliyim
Hayır hayır olur bak bir sorununuz yok çok şükür ki burada nice sorunlu insanlar var ki görüyorsunuz herkesin hikayesi ayrı onlara nasip ediyor Allah elbet bir gün sizede gelecek sıra hayırlı zamanda değil demekki böyle düşün güzel olacak herşey sabır bebegim  @GulYuzlumm snin içinde geçerli bu sözler

İnşallah asko iyi varsınız yaa askolar valla insan kendini iyi hissediyor okudukça

Görümcemin bebiş de vardı, ama hiç durmuyor. Ben bebek bakmak da çok zorlanırım galiba. Hele ikiz olursa yandım
Bebisim baskasinin cocuguna bakmak zordur ama insan kendi bebislerine seve seve bakar Allah sabrini verir
Yok aşko gelen giden olmayacağım galiba akıntım var dün çok ağrım vardı geçti
Sen naptınn salı kan vercem ben
Insallah gebesindir ya
Aynen asko öyle yapacam c life macun falan diyorlar onlardan mi kullansam sonra hormonlarla oynamayayim diyorum bakalım biraz zamana bırakacam
Bence takviye gidalar alma sadece kendini sal
Doktorunu tebrik ediyorum. Rabbim dogru zamanda nasip edecek canim hic suphen olmasin
C Capanin Gururu Teyom benim yaşımı duysanız ozaman beni keesersiniz siz 23 yaşındayım
Amannnn kuzu evli olan her kadin kac yasinda olursa olsun anne olmayi ister ama bu kadar telas yapma cunku yasin cok genc kafandan at biraz rahatla olacak Allah in izniyle
Netflixte fırtina ani diye bir film var onu izledimm.
Kesin izlemelisiniz
Pazar aksami fim onerisi olarak
Benim adama soylim onun kalemi boyle seyler

Tamam asko salacam kendimi ama kocam kullansın

Ayyy larimmm inşallahh yaaa 11. Gün kanda çıkmadı bakalım salı ya hayırlısı olsunnn inşallahh

Asko ben kan testinden yanayım hiç test almadım
Bence en kesin sonuç 15-16. Gün kanda çıkıyor aşko bekle o zaman kan ver o günde bak yine erken verme kız ikimize de süpriz olur yaa ilkinde ağladık inşallah güleriz ikincisinde

Bence en kesin sonuç 15-16. Gün kanda çıkıyor aşko bekle o zaman kan ver o günde bak yine erken verme kız ikimize de süpriz olur yaa ilkinde ağladık inşallah güleriz ikincisinde
Aynen asko hayırlısı inşallah güzel sonuçlar alırız ben ne yalan soyliyim oturudm çok ağladım

Aynen asko hayırlısı inşallah güzel sonuçlar alırız ben ne yalan soyliyim oturudm çok ağladım
Bendeee işyerinde kıyıda köşede ağladım evde geldim duşta ağladım ağladmda ağladm yaaa ağlamayalımm kız sonrada kendime kızdım ya bebeğim varsa o da etkilenir diye

Bendeee işyerinde kıyıda köşede ağladım evde geldim duşta ağladım ağladmda ağladm yaaa ağlamayalımm kız sonrada kendime kızdım ya bebeğim varsa o da etkilenir diye
Kıyamam sana yaa bende kocam işten gelecekti acele acele ağladım yüzümü iki de bir yıkadım ağız tadıyla aglayamadim

Kıyamam sana yaa bende kocam işten gelecekti acele acele ağladım yüzümü iki de bir yıkadım ağız tadıyla aglayamadim
ay ağlamayalım dur aşko daha birşey belli değil sağlık ocağında vercem kanı bu sefer koştur koştur özele gittim bide sonuç tırt

ay ağlamayalım dur aşko daha birşey belli değil sağlık ocağında vercem kanı bu sefer koştur koştur özele gittim bide sonuç tırt
Ayy paramızla rezil olduk deme bende özele gittim 10 da kan verdim 5te sonuç çıktı burda sağlık ocağı kan almıyor sistemi yokmus

Enistem begenirse yorumlasin
Asko suan acti izliyor bile sorarim nasildi diye.. ben menajerimi ara yi izliyorum suan yatak odasinda.biraz gazim var baski yapiyor uzanmisim
Ayyy larimmm inşallahh yaaa 11. Gün kanda çıkmadı bakalım salı ya hayırlısı olsunnn inşallahh
Allah gonlune gore versin hayatim ama umudunu yuksek tutma nolur olmazsa uzulmezsin boylece olursa da surpriz olup gelir

Yok kızz valla hiç umuym yok geçen vardı alıştım o sonuçtan sonra o kadar üzülmem sanrım yaa umutsuzummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…