Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah gebesindir ya 😍

Bence takviye gidalar alma sadece kendini sal

Doktorunu tebrik ediyorum. Rabbim dogru zamanda nasip edecek canim hic suphen olmasin

Amannnn 🤗💛 kuzu evli olan her kadin kac yasinda olursa olsun anne olmayi ister ama bu kadar telas yapma cunku yasin cok genc kafandan at biraz rahatla olacak Allah in izniyle

Benim adama soylim onun kalemi boyle seyler 😁
inşallah canııım doktoruma mesaj attım evdeki hapların resmini atıp ben efeksiyon oldum yine diyede mixovul fitille 3 gün azitro diye bi antibiyotik vardı onları iç dedi bu ayıda böyle geçirecez bakalım larim 🤦🏻‍♀️ Çok telaş yapıyorum kendimede çok kızıyorum valla 😒 ama işteeee elimden bişeyde gelmiyo 😀

Kıyamam sana yaa bende kocam işten gelecekti acele acele ağladım yüzümü iki de bir yıkadım ağız tadıyla aglayamadim 😁😁
Allah seni aysel şu üzüntülü halimde güldürdün beni 😂 ben hüngür hüngür ağladım kocamda karşımda ağla ağla hiçbişey demiyom sana ağla diye hönkürdü durdu 😂

Allah seni aysel şu üzüntülü halimde güldürdün beni 😂 ben hüngür hüngür ağladım kocamda karşımda ağla ağla hiçbişey demiyom sana ağla diye hönkürdü durdu 😂
Ya ben eşimden gizli yaptirmistim olurda güzel sonuç alırsam supriz olur diye ama asıl büyük supriz kendime oldu 😁😁 şuan okuyunca gerçekten çok komik durumdaymisim şimdi kendime gülüyorum 😁😁😁

Ya ben eşimden gizli yaptirmistim olurda güzel sonuç alırsam supriz olur diye ama asıl büyük supriz kendime oldu 😁😁 şuan okuyunca gerçekten çok komik durumdaymisim şimdi kendime gülüyorum 😁😁😁
Benimki beni saldı artık 😂 dükkanda felan korkuyom ağlamaya pat diye geliveriyo sonra ben sana ağlama demiyommu diye kızınca bide ona ağlıyom allah beni napmasın 😂🤦🏻‍♀️ Çok zor çooookk 😅

Benimki beni saldı artık 😂 dükkanda felan korkuyom ağlamaya pat diye geliveriyo sonra ben sana ağlama demiyommu diye kızınca bide ona ağlıyom allah beni napmasın 😂🤦🏻‍♀️ Çok zor çooookk 😅
Ben genellikle gece ağlardım yatarken eşimde git elini yüzünü yıka gel derdi 😁😁😁

On yüz baloncuk yuttuk 😁😁
Ayyy şennn uyuyup uyandınmııı🤪
Huniliiiii asilamadan sonraa
Hizli cocuk buyuten yöntemm🤣
Ahahah sen bu yontemi denesene nolur 😂😂
Bende yarın geliyorum arkandan 😂😂😂 çok uzK degil yolumuz 😂😂
Ahahah hadi bakalim acele et acele et
inşallah canııım doktoruma mesaj attım evdeki hapların resmini atıp ben efeksiyon oldum yine diyede mixovul fitille 3 gün azitro diye bi antibiyotik vardı onları iç dedi bu ayıda böyle geçirecez bakalım larim 🤦🏻‍♀️ Çok telaş yapıyorum kendimede çok kızıyorum valla 😒 ama işteeee elimden bişeyde gelmiyo 😀
Canim benim enfeksiyon icin elinden geleni yap tabiki ama bebiskon gelecek zaten rahat ol cunku daha once de oldu 😍

Canim benim enfeksiyon icin elinden geleni yap tabiki ama bebiskon gelecek zaten rahat ol cunku daha once de oldu

Canim benim enfeksiyon icin elinden geleni yap tabiki ama bebiskon gelecek zaten rahat ol cunku daha once de oldu 😍
:KK16:cook tatli olmusum demi?

X