Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20210306_223652.jpg
böyle doğal pampaslar bulduk topladık onunla bı sürü resim çekildi 😁😁

Canim dozun dusuk bu doza gore suren erken daha

Ay insalkah insallahhh 😂

Guzel yureginden operim 🤗💛 Allah kabul etsin insallah

Kizlar iki yavrumun da kalp atisini duyduk🥺
Masallah cok tatliydi.
Rabbim tum isteyenlere tez vakitte nasip etsin insallah 🥺🤗💛

Ben de bi sure ekmek peynir domates salatalik soguk sut olarak ilerleyecegim galiba 🤢 ekmek arasi peynir domates hep icimi ferahlatmistir
Canim bugun bulent hoca ile bu konudaki istegimin kendisi ile olmak oldugunu ilettim ama hocamiz kendine olmak istedigi alani belirlemis ve o alandan cikmak istemiyor. Tabiki yine de nezaket etti birkac kere tekrarladi, boyle soyledim diye beni aramamazlik etmeyin ihtiyac olunca muhakkak arayin dedi. Yine adanada ebru hanimi dusunuyorum cok fiyatli ama oykumu biliyor onceki gebeliklerim riskli oldugundan kendisine gidecegim gibi.. riske atamayacagim :KK43:
Lariim hayirli olsun mujdelerin. Bundan sonra korku kaygi yok. Hersey iyi olacak. Sag salim kucagina lacaksin insallah. edaecoo edaecoo duygus seninde hayirli olsun canim. Saglikla kucaginiza alacaksiniz insallah. Olabildigince ferah seyler yiyin icin. Yogurt salatalik peynirli tost falan iyi geliyor aklinizda olsun. Yagli seylerden olabildigince uzak durun kuzucuklar.

Opu kişiye göre değişir biraz. Yumurtalar yeterince büyümezse tedavi 1 2 gün uzayabiliyor
Sanırım ortalama 12 ila 16 . günler arasında oluyor . Peki şimdiden bu ağrı normal mi sizce. Kasıklarımda ki baskı iğnelemeler daha iğnemin 2.günü 🙄

Ben köyde çok yürüyemedim. 12 bin ancak oldu 🤭
Cok sukur yuruyememissin 😂
Eki Görüntüle 2796706
Asko ben hep 6 bin falan adım atıyorum da uzun zamandan sonra ilk defa bu kadar adım attım ayaklarım çok ağrıyor 😁
Ooo gelismeler iyi yonde ama sen kendini hemencik salip bu jadar yurume hala hamile olabilirsin
LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo Y yesilcayyy benim kasık ağrım geçti bu normal mi
Ayy ne sanslisin keske benim de gecse 😂 gayet normal en normali ve en guzeli bence
Arkadaşlar pazartesi günü ovitrelle vurulmuştum şuan tam 8gun var fakat resmen adet öncesi kramplar gelip gidiyor kramplar normal mi ? Yoksa adet erken mu gelicek 😐
Igne etkisindendir canim
Lariim hayirli olsun mujdelerin. Bundan sonra korku kaygi yok. Hersey iyi olacak. Sag salim kucagina lacaksin insallah. edaecoo edaecoo duygus seninde hayirli olsun canim. Saglikla kucaginiza alacaksiniz insallah. Olabildigince ferah seyler yiyin icin. Yogurt salatalik peynirli tost falan iyi geliyor aklinizda olsun. Yagli seylerden olabildigince uzak durun kuzucuklar.
Ayy tsk ler canim benim insallah bundan sonra bebislerimizi kucagimiza alacagiz 💛🤗 az once salatalik gomdum😂

Ooo gelismeler iyi yonde ama sen kendini hemencik salip bu jadar yurume hala hamile olabilirsin

Ayy ne sanslisin keske benim de gecse 😂 gayet normal en normali ve en guzeli bence

Igne etkisindendir canim

Ayy tsk ler canim benim insallah bundan sonra bebislerimizi kucagimiza alacagiz 💛🤗 az once salatalik gomdum😂
Ohh afiyet olsun canim. En iyisi kuru ve ferah seyler. Kiz lari guzel haberlerinizde etiketleyin beni. Okuyorum sayfalri ama o kadar cok oluyor ki begenmeden atlaya atlaya ancak okuyabiliyorum. 😂

Igne etkisindendir canim

Ümidim yok bee aşko 😑

Sagol bbgm hamilelikte daha iyi fotoğraf çekmem için almış öyle diyor 😂 be için dün kesesini gördük teyzesi iyiydi bıraktığımda 2 hafta sonra kalp atışı için gidicez kısmetse kuzum sn nasılsın
🤩
Hahaha çok mantıklı bir gerekçe 😂 çok şükür kuzum hayırlısıyla kalp sesini de duyarsın inşallah bizlere de dua edin siz hamişlerin duası kabul olur 🥰 hamdolsun canım bende iyiyim 😘

Asko ilk denemede ikiz gebe kaldim. Dusuk oldu. Sonra dogal gebelik oldu o da dustu. Sonra igneden kalan acilmamis ignelerim vardi 2. Asilamayi yaptim tutmadi. Tup yaptim ben bu defa o da igneli biliyorsun tuttu cok sukur 💛🤗

Yapacaksinnn olcazzz 🥰💛canim benimmm butun dualar ugurlar nazarboncuklari hepsi sana 🤗💛

Geldinnn 💛🤗

Aynen canim ben de iphone den gectim ya zor oldu ama alistim sukur 🥰

Korkma bu defa saglikla bebelerimizi kucagimiza alacagiz hep boyle konusalim korkularimizi anlatmaya baslarsak hepinizi yenerim 😂

Ahh canimin ici bu son iki aydir hepbir adet gecikmeleri yasaniyor. Havalardanmidir turkiyenin durumundan kaynaklanan stresten midir bilmem ama herkes hep ayni seyi soyluyor.

Kuzum sana serklaj yapildi mi? Rahim agzi yetmezligine karsi sıkca olcum yapiliyor mu? Aman yat uzan dinlen hicbirsey senden daha onemli degil. Temizligi filan dert etme sakın.
Hayırlısı larişim alıştım artık böyle sebepsiz gecikmelere ama insan yine de umutlanmadan edemiyor 😍 En hayırlı zamanda Rabbim tüm isteyenlere de bize de nasip etsin inşallah 🙏🏻

X