Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim herkes bir dert veriyor , bu derde kulum katlanacakmı katlanamayacakmı , isyan edecekmi etmeyecekmi , Allah yoktan var eden , Meryem anamıza erkek eli değmemişken çocuk veren rabbim bizlerinde kucaklarını boş bırakmasın , Rabbim bize çocuk hasreti yaşatmasın inşallah ❤️ Hamile olanların çocuğunu sağlıcakla sıhhatle kucaklarına almayı nasip etsin , ben ve benim gibi çocuk isteeyen tüm derttaşlarıma dostlarımada hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 Okuduğum kuranımı hepinize bağışladım inşallah hepimizin mutluluktan akıtacağı göz yaşları olur ❤️
Oyy canımın içi dillerine saglık allah kabul etsn inşallah 😘

Bilmiyorum ki cnm yumurtalar daha olusuyormus 7 8 mm misler ama hala oluşmaya calisanlar varmış büyük ihtimalle devlet diye böyle ama bilmiyorum ki cnm pazartesi günü soracağım bu sefer de değişmiş doktor 1 tane değil 4 defa gttin hepsinde de farklı doktor vardı
Canim dozun dusuk bu doza gore suren erken daha
İnşallah kuzuuum karnımda kıvış kıvış bişey var sanki 😂 yine guruldayıp duruyor evlaaaaaaat orda ol evlaaat 😂
Ay insalkah insallahhh 😂
Hayırlı haberlerini alırız inşallah kuzum kalp atışınımı duyacaksınız bugün kontrolmü 🤩🙈

LaRisaCca LaRisaCca Seni yerim mother of twins ☺️🤗 Harika haberlerle gel 🤲❤️❤️❤️❤️❤️

Rabbim herkes bir dert veriyor , bu derde kulum katlanacakmı katlanamayacakmı , isyan edecekmi etmeyecekmi , Allah yoktan var eden , Meryem anamıza erkek eli değmemişken çocuk veren rabbim bizlerinde kucaklarını boş bırakmasın , Rabbim bize çocuk hasreti yaşatmasın inşallah ❤️ Hamile olanların çocuğunu sağlıcakla sıhhatle kucaklarına almayı nasip etsin , ben ve benim gibi çocuk isteeyen tüm derttaşlarıma dostlarımada hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 Okuduğum kuranımı hepinize bağışladım inşallah hepimizin mutluluktan akıtacağı göz yaşları olur ❤️
Guzel yureginden operim 🤗💛 Allah kabul etsin insallah
NEyse tüm detayları anlatırsn barışırız 😍
Kizlar iki yavrumun da kalp atisini duyduk🥺
Masallah cok tatliydi.
Rabbim tum isteyenlere tez vakitte nasip etsin insallah 🥺🤗💛

Ay insalkah insallahhh 😂

Masallah cok tatliydi.
Ayyyyy 😢😢😢 çok sevndm kuzummm çookk rabbim saglıcakla kcagına almanı nasip etsn yavrmm 🙏🏻👩‍❤️‍💋‍👩❣️ İnşallah bnde duyarım sag salim 🙏🏻😢

IMG_20210306_103500.jpg

Ay insalkah insallahhh 😂

Masallah cok tatliydi.
Aynen cnm bakalım bekliyoruz bizde kaliteli buyusunde cnm 🥰

X